Poleć sprawdzony sklep, lub mechanika

Witam,
Polecam sklep i serwis Mieloch Motocykle.

Części do każdego skutera.
Przy sklepie internetowym warto zaznaczyć jakość i szybkość przesyłki,
wszystko szczelnie oklejone, a paczkę dostajemy do domu na drugi dzień!

Kontakt :

http://www.mieloch.pl/kontakt.htm

Sklep:

http://www.sklep.mieloch.pl/

Czy zna ktoś ten serwis http://demczuk.pl/ i może coś o nim powiedzieć? Warto jechać tam na przegląd?

Witam! Zajmuje sie profesjonalna naprawa skuterów i quadów.
Oferuje:
- przeglady
- naprawy bierzace
- przygotowania do sezonów
- tuning
- konserwacje
i wszystko co mozna zrobic przy jednosladzie.
Zajmuje sie tym od dziecka i nadal pracuje w tej branzy ze wzgledu na hobby i zaiteresowanie dlatego oferowane przeze mnie usługi sa na wysokim poziomie.
Mozliwosc transportu.
Kontakt
dj_tomol@wp.pl
Zapraszam.

A gdzie trzeba by jechać? Masz autoryzację Kymco,czy tak prywatnie naprawiasz?

Nie mam jeszcze autoryzacji... Tak prywatnie naprawiam... wiecej na maila.

Czy ktoś może polecić jakiś sprawdzony warsztat we Wrocławiu? Jak na razie widzę, że wszystkie serwisy są z Warszawie. Z moich 2-letnich doświadczeń wynika, że na terenie Wrocławia to spory kłopot. I nie jest tanio. Ostatnio za wymianę linki do gazu, mechanizmu kopki i wału(kupiłem własny na Allegro za 95zł)+tłoka+cylindra zapłaciłem 460zł i czekałem 1,5 miesiąca w pewnym dużym serwisie...

Czy ktoś może polecić jakiś sprawdzony warsztat we Wrocławiu? Jak na razie widzę, że wszystkie serwisy są z Warszawie. Z moich 2-letnich doświadczeń wynika, że na terenie Wrocławia to spory kłopot. I nie jest tanio. Ostatnio za wymianę linki do gazu, mechanizmu kopki i wału(kupiłem własny na Allegro za 95zł)+tłoka+cylindra zapłaciłem 460zł i czekałem 1,5 miesiąca w pewnym dużym serwisie...

460 zł za wymianę tylu rzeczy to wcale nie jest dużo. Wymiana wału to rozbebeszenie całego silnika.
Niestety prawa ekonomii są nieubłagane, taki remont trwa i serwis musi zarobić na siebie a także na osobę która to robi. Dlatego 460 zł to nie jest dużo.

Polecam sklep-salon odzieżowy Ret-bike. Ogromny wybór, pomagają w procesie decyzyjnym, ale się narzucają. A ceny całkiem całkiem.
http://www.retbike.pl/

Rozmiary są dość prawdziwe. Szukałem kurtki i sporo 2xl nie dawałem rady dopiąć, a w ich 2XL mam luz.

Jeżeli chodzi o Rybnik,polecam warsztat na Krótkiej 2.
www.skuteryservis.za.pl
Mechanik naprawdę zna się na rzeczy.

Polecam Wam serwis w: Konik Nowy 47 blisko sulejówka, woj. mazowieckie. To moi znajomi, a mechanik robi wszystko, czego dusza zapragnie ;)
Tel: 502 171 816.
Tuning, remont - nie ma problemu, mechanik jest perfekcjonistą.
Polecam!

W Czarnkowie ( koło nowego kościoła ) jest sklep z skuterami

Sklep Motoryzacyjny
Marek Orzechowski
ul. Parkowa 5 , 64-700 Czarnków

Mają praktycznie wszystko od części eksploatacyjnych , po tuning (cylindry ,wydechy itd...)

I do tego okazyjne ceny - Polecam

Jakby ktoś chciał to naprawiam, lakieruję (profesjonalnie), serwisuje, tuninguję i wszystko co związane z jednośladami.

GG: 31323465(rzadko dostępny), autolak@op.pl .

Mam już za sobą parę motocyklów.

Jestem z małopolski, okolice Limanowej, Nowego Sącza.

Ja polecam serwis Motohiro Piotr Maciejczak
ul. Towarowa 26, Piaseczno
tel. 503 966 945
Nie drogo, sympatycznie i fachowo.

Kadzidło, ul. Wiśniowa, pierwsza działka po lewej. Całkiem miły mechanik. Sepleni ale da się go zrozumieć. ;) Składał mi Simsona. Trwało to kilka miesięcy bo wychodziły coraz to nowe awarie, ale każdą część którą dostał była montowana w ciągu kilku dni. Na założenie nowego silnika czekałem może 3 dni. Za całą naprawę, a było tego naprawdę sporo zapłaciłem niecałe 200 zł. Na co dzień raczej naprawia się tam samochody, ale kilka skuterów też u niego widziałem. Mogę z czystym sumieniem polecić warsztat pana Mariusza ;).

Witam!
Ja polecam w Ząbkowicach Śląskich Moto Serwis Na ulicy Waryńskiego 13 :) Kontakt: 505 536 755 ums.serwis@interia.eu Posiadają części,kaski,odzież i serwisują,przechowują motocykle,skutery,quady i są dobrzy w tym fachu i posiadają swój transport :)