pierwszy skuter mnóstwo pytań...

Za 3300zł to powietrzak,z cieczą kosztuje około 5tyś.

Nom racja Hugo :)

Moim zdaniem to nie był najlepszy wybór,lepiej było dołożyć 1000zł i kupić: http://moto.allegro.pl/wyprzedaz-skuter-kymco-vitality-2t-raciborz-i1821337320.html Romety są ogólnie awaryjne :(

Nie każdy Hugo na forum musi jeździć na Twoim skuterze :D

Pewnie masz rację, ale jakoś wizualnie powiem Ci mój ładniejszy :)

To był tylko przykład,niestety to co ładnie wygląda szybko się psuje.

Oj tam, oj tam. Jeszcze go nie mam a Ty mnie już tak straszysz :(

Hugo piszesz tak jakbym Ja miał Ciebie napisać: weź zrobiłeś źle że kupiłeś kymco, mogłeś dopłacić 2500-3000zł i mieć Aeroxa w bdb stanie!. Pozdro^

Anetko... za cały pakiet ubezpieczenia AC+OC+NNW zapłaciłem ok 200zł... Z czego zdecydowana większość to AC... Trzeba też dodać, że mam 60% zniżki na OC i 30 lub 40% na AC... Ale moim zdaniem lepiej zainwestować w AC niż w jakieś blokady... Złodziej jak będzie chciał to i tak ukradnie, a w przypadku jakiegoś przerysowania masz ubezpieczenie :)

Czechu, dziękuję za info :)

No i jeszcze jedno... Jeżeli nic się nie zmieniło to tylko PZU proponuje ubezpieczenia AC na motorowery... A jak wiadomo jest to spółka skarbu państwa i nie robią takich problemów jak inne ubezpieczalnie w wypłacaniu pieniędzy...

Tylko PZU ubezpiecza skutery z tego co mi powiedzieli (AC). Ale stwierdzilam ze na wiosne wezme :)

I prawidłowo :)

Halo, dzień dobry :) Obniżał ktoś swój skuter bo mój chyba przez zimę urósł albo ja zmalałam i chcę go obniżyć ... Nic się nie stanie jak to zrobię? Amortyzatory dalej na tym samym poziomie będą spełniały swoje funkcje?