Pierwszy skuter dla nowicjusza.

A ja dodam jeszcze, że Kymco produkuje silniki do motocylki BMW. Ps. podobno w Vitalitce żadna część nie jest produkowana w chinach :p. Co do tańszych Kymco 4T to mogą być produkowane w chinach, ale ich jakość będzie lepsza ;p

acha to znaczy ze to taki markowiec czyli ze co oplaca sie ten kymco? Skoro woza nim pizze to chyba sie tak bardzo nie psuja a taki Junak to jest lepszy czy gorszy od tego kymco? Junak to chyba teez markowiec? a ktory sie lepiej oplaca. Bo tak w zasadzie to ja nie wiem ile bym musial dac za takiego skutera, bo rodzice mi doloza troche kasy i dziadkowie tez wiec ile bym musial miec?

a o co chodzi z ta wymiana tych czesci, czytalem ze ktos w junaku wymienial czesci, co to daje, tamte sie zuzyly czy co? bo nie wiem.

czesto trzeba takie czesci wymieniac? to jest droga zabawa czy raczej nie za bardzo.

Kymco to jest coś pomiędzy chińskim sprzętem, a japońskimi i włoskimi. Najtańsze Kymco - Agility jest produkowane w chinach, osobiście nie jestem do niego przekonany. Inne modele jak najbardziej można polecić

Edek, pisałem wyżej. Junak kiedyś robił motocykle. Teraz to historia. Jest to Polska marka, która daje zlecenia w Chinach, czyli skuter jest made in china. Części się wymienia z różnych powodów. Albo się zużyły, albo się przez coś uszkodziły.

a to nie wiedzialem. wiec to chyba ten kymco bedzie najlepszy. tylko w jakim markecie bedzie najtaniej i co w razie jak sie zepsuje - bo juz wiem ze sie chyba malo psuja, ale co jak sie zepsuje, mam troche kilometrow do najblizszego miasta i nie za bardzo mam jak go zawiesc do naprawy.

Kymco w markecie nie kupisz... Poza tym jeśli byś coś kupił w markecie to w razie awarii kontaktujesz się z serwisem autoryzowanym danej marki, a nie z marketem. Pani siedząca na kasie Ci tego przecież nie naprawi...

ale podobno tam jest najtaniej a moze w internecie ale co wtedy z gwarancja jak kupie w internecie to tez mam gwarancje a co jak sie zepsuje a kupilem od firmy ktora jest oddalona o setki kilometrów?

wtedy musisz usiąść na przydrożnym głazie i zastanowić się co teraz.

W hipermarketach są zwykłe najtańsze skutery, nic więcej. Ponadto od napraw jest serwis nie sprzedawca... Do sprzedawcy możesz zgłaszać niezgodność towaru z umową.

Zastanow sie, czy chcesz dobrze, czy tanio.

założę sie że chce i dobrze i tanio. :) Każdy chce.

Ja jeżdżę od stycznia Kymco Agility FR 2T i naprawdę sprzęt sprawuje się świetnie. Polecam Kymco jako dobry stosunek ceny do jakości. Szczególnie Agility - podobno w USA wersje 4T tego skutera są bardzo popularne. Na yt jest sporo filmików z testów. Przyzwoite tanie skutery, lepsze niż tradycyjna chińszczyzna typu Romet.

Ale ze co moge sprzedawcy zareklamowac zepsutego skutera czy raczej producentowi? Kto tak naprawde musi mi go naprawic i czy to ja musze go dostarczyc do naprawy a to sie wiaze z duzymi kosztami, bo jak taki chinczyk zacznie sie psuc, to za chwile wiecej wydam na naprawy niz on jest wart. Taki sklep internetowy to musi mi go naprawic jak im to zglosze czy nie? Jak to w koncu jest bo kazdy pisze co innego, a wy reklamowaliscie w jaki sposób?