Pierwszy skuter ... coś z Rometa, Zippa?

Piotr Benet napisał:

Ja natomiast jeżdżę prawie codziennie do pracy skuterem Romet Blu City. Okazła się być całkiem udaną konstrukcją. Zrobiłem nim kilka tys km (średnio dziennie wychodzi okło 30), do pracy dojeżdżam szybciej niż autem, bo odchodzi czynnik stania korków. Jedyny problem to deszcz który pada od czasu do czasu, ale wtedy skuter zostaje w pracy i wracam komunikacją miejską. To jest konkretnie ten model http://www.romet.pl/Moto,BLU_CITY,20,633,13857,2014.html

Fajnie ten Romet się prezentuje. A ile Ci pali? Czy zdarzało się, że z rozrusznika nie chciał ruszyć

Byłem oglądać zippa pro 50.. żaluje ze pojechalem.. na zdjeciu pieknie..w rzeczywistosci.. ruina , ledwo jezdzi..nie ma zadnego dobrego punktu (uzywka , zly stan ).
W poniedzialek podjade jeszcze zobaczyc na inny , tez pro 50, mam nadzieje ze bd dobrze... bo podoba mi sie z wygladu.

Do wyboru mam :
Zipp Pro 50 - używka , 3.3 km - super wygląd
Zipp Neken - nowy 3.9 km - słaby wygląd
Romet Zetka 50 - uzywany , 4.1 km - dobry wygląd , ale do zippa brakuje bo wygląda jak ścigacz :)

Co mi doradzicie? Coś z tych 3? Czy znacie lepszy motorower do 3000 zł z małopolski używka /nowy?

byłeś zobaczyłeś teraz sam sobie odpowiedz racze nowy chyba nie?