Peugeot Vivacity 2007 problem z v-max

spoko

Wyjście masz takie że sam robisz i pytasz co i jak co gdzie kupić i wymienić lub ktoś kumaty ci to zrobi na serwisy uważaj w jednych maja pojęcie a w drugim pracują wymieniacze wiedzą co gdzie przykręci ale jak to działa i poco tam jest już nie.

dobra dzięki za pomoc ale mam właśnie wrażenie że to ten cylinder, a na to nie mam co się martwić bo tato mechanik więc da się radę :D

Witam to jeszcze raz ja patrzyłem na ten cylinder i co zauważyłem ja tam mam 5 kanałów ssących ( chyba tak to się nazywa ;P ) Więc jestem teraz zagubiony czy mam tego mofa czy nie proszę o odpowiedź

mofa ma 3 kanały więc nie masz tej blokady:)wario sprawdzone i reszta?jak tak to zostaja tylko przełożenia.

No a on ma 5 właśnie. no tak na wario nic nie ma blaszki ani tulei :P A co z tymi przełożeniami?

Przełożenia na końcu bo pewności nie ma że są krótkie,moduł zmieniłeś na odblokowany?

Zamierzałem zmieniać olej w przekładni więc od razu zobaczę. Zmieniałem. Potem jeszcze wyślę ci zdjęcie przeciw talerza.

tutaj jest zdjęcie przeciw talerza i nie wiem nie znam się ale czego on jest taki czarny do pewnego momentu jak by pasek dalej nie chciał się rozszerzać

Bo masz pasek do wymiany i przez niego może być mały v-max widać że kiedyś wychodził do końca a teraz się jara co to za pasek?Się napęd ładnie musi grzać,nie wiem czy coś z tego talerza jeszcze bedzie,no na 100% przegrzany i wżery jeszcze jakieś ma i gładki[czytaj równy] też pewnie nie jest się do wymiany kwalifikuje.
edit; daj jeszcze fotke wariatora,może on nie mial blokad tylko zatyrany jest,pasek jaki ma 765x17,5



Tu masz zdjęcia wariatora i moich rolek a pasek to co do wymiany?

a zmierzył pan hrabia pasek,obejrzał jaki ma wymiar?:)rolkę zważ jak możesz powinny mieć 8,4g wymiar 16x13mm


Daję tutaj zdjęcie i jak go mierzyłem to ma szerokości 17,2 a długość jakieś 82 cm

pasek nie dość że byl założony za krótki[teraz rozciągnięty może być] to jeszcze szerszy i te rolki to mi na 8,4g nie wygladają raczej na 12 i na chama go wypychaly.
pasek taki
http://allegro.pl/pasek-napedowy-dayco-17-5x765-peugeot-buxy-trakker-i5060195255.html?bi_s=archiwum_allegro&bi_m=Offers&bi_c=Product&bi_term=Motoryzacja-3_Cz%C4%99%C5%9Bci+motocyklowe-156_Cz%C4%99%C5%9Bci-158_Uk%C5%82ad+nap%C4%99dowy-19048_Paski+nap%C4%99dowe-19051
rolki takie
http://allegro.pl/rolki-wariatora-16x13-8-5g-i5121251909.html
w pierwszym rzędzie to wymień i zobaczymy co dalej no i przeciw talerz.

Dobra jutro zamówię, Dzięki za pomoc jak coś to się jutro odezwe

Dziś jak zmieniłem pasek to można powiedzieć że w v-max pozostaje bez zmian jedynie przyśpieszenie trochę lepsze, ja już nie wiem co z tym skuterem może być. Kolega mówił że jak się nim przejechał to jak by brakowało mu mocy czy coś w tym stylu.

Może brakować,może być zjeżdżony.

To znaczy? I właśnie nie wiem ale on ma takie coś do 60 idzie pięknie bez zastanowienia a potem takie nie wiem jak by ktoś zabronił szybciej mu jechać.

ale z górki jedzie więcej?

Jedzie ale z oporem