Opinie: Wygraj zestaw Bluetooth Twiins

ale co dobry nie xDD

hahahaha :smiley: prze gość :smiley:

Kurdę. Trzeba się ogarnąć i przestać odświeżać tę stronę. Mógłby ktoś z administracji napisać kiedy mniej więcej będą wyniki.

(Lewa w gore :smiley: ) Popieram :smiley:

obrazek obrazkiem, wyników nie widać :).

PANOWIE TROCHE LOGIKI I ROZUMU POCZYTAJCIE SPOKOJNIE GDZIE I KTO JEST SPONSOREM I U NIEGO CZYTAJCIE REGULAMIN KONKURSU
"5. Zgłoszenia przyjmujemy do 5.03 do godziny 12:00
Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu 3 dni od zakończenia konkursu na Naszej tablicy.
Za wygraną nagrodę nie przysługuje uczestnikom ekwiwalent pieniężny."
MOTOKOCE .PL
pOZDRAWIAM

@Jendrzej, też zrobiłem pechowca :D

Slawko101 napisał:

PANOWIE TROCHE LOGIKI I ROZUMU POCZYTAJCIE SPOKOJNIE GDZIE I KTO JEST SPONSOREM I U NIEGO CZYTAJCIE REGULAMIN KONKURSU
"5. Zgłoszenia przyjmujemy do 5.03 do godziny 12:00
Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu 3 dni od zakończenia konkursu na Naszej tablicy.
Za wygraną nagrodę nie przysługuje uczestnikom ekwiwalent pieniężny."
MOTOKOCE .PL

to jest regulamin do konkursu motokoce na ich fanpage.

a sami pisali: "a w skuterowo.com również Twiins do wygrania :)"

przecież wyraźnie pisze w regulaminie na skuterowo.com: "Laureaci zostaną wyłonieni na podstawie oceny prac przez Fundatora najpóźniej dnia 04.03.2013."

serafinq napisał:

Slawko101 napisał:
PANOWIE TROCHE LOGIKI I ROZUMU POCZYTAJCIE SPOKOJNIE GDZIE I KTO JEST SPONSOREM I U NIEGO CZYTAJCIE REGULAMIN KONKURSU
\"5. Zgłoszenia przyjmujemy do 5.03 do godziny 12:00
Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu 3 dni od zakończenia konkursu na Naszej tablicy.
Za wygraną nagrodę nie przysługuje uczestnikom ekwiwalent pieniężny.\"
MOTOKOCE .PL

to jest regulamin do konkursu motokoce na ich fanpage.
a sami pisali: "a w skuterowo.com również Twiins do wygrania :)"
przecież wyraźnie pisze w regulaminie na skuterowo.com: "Laureaci zostaną wyłonieni na podstawie oceny prac przez Fundatora najpóźniej dnia 04.03.2013."

No i mnie wyprzedziłeś, zgadza się, to osobny konkurs motokocy.

Slawko101 człowieku, na motokoce jest inny konkurs. Niestety, nie zabłysnąłeś :confused:

norbertM3 napisał:

Slawko101 człowieku, na motokoce jest inny konkurs. Niestety, nie zabłysnąłeś :/

bo nie jestem gwwiazda

1. Fundatorem nagród jest sklep Motokoce.pl, wyłączny dystrybutor zestawów Bluetooth Twiins.
2. Organizatorem zabawy jest Skuterowo.com.

to po h... jest na tym forym to?

haha Chcial zablysnol , zapomnial ze nie umie xD

zablysnac*

Zaraz wyniki. Napisali na facebooku .

Slawko101 napisał:

norbertM3 napisał:
Slawko101 człowieku, na motokoce jest inny konkurs. Niestety, nie zabłysnąłeś :/

bo nie jestem gwwiazda
1. Fundatorem nagród jest sklep Motokoce.pl, wyłączny dystrybutor zestawów Bluetooth Twiins.
2. Organizatorem zabawy jest Skuterowo.com.
to po h... jest na tym forym to?

FUNDATOREM nie znaczy to samo co ORGANIZATOREM. Motokoce mogą fundować nagrody do X konkursów, ale to ORGANIZATOR ustala termin nadsyłania prac i ogłoszenia wyników. Nie spinaj się, tylko czytaj ze zrozumieniem.

Bo oni robią konkurs na Komixx a tutaj na demot ? Reklama dźwignią handlu. o.O Oni to ufundowali (2 zestawy). Panowie mam dobre wieści ! Za chwilę wyniki ! (potwierdzone info z FB)

Będziemy czekać drugie pół godziny ? :slight_smile:

Coś mi się wydaję,że zrobiłem zupełnie coś innego niż powinno być :smiley: Okaże się.

Pewnie tak;d

Ja tu jestem od 13 :smiley: Co chwilę zaglądam i odświeżam Fanpage i ten temat :smiley: Ale jeszcze 3 godziny mają czasu :smiley: