Opinie: Romet 797: Zobacz z Bliska

Cefa chyba się nie zrozumieliśmy trochę,nie pisałem o zajeżdżaniu bigówek-ścigaczy czy motocykli typu Virago tylko piszemy o SKUTERACH i MAXI SKUTERACH cały czas chyba w związku z tym Rometem.Piszę o SKUTERACH.

Robertonos ja mam nadzieje że ktoś Ci się do dupy dobierze za brak jazdy bez uprawnien,podniecasz sie swoim skuterkiem a nawet nie powinienes i nie mozesz nim jezdzic, ja moge sobie kupic skuter i 800cc ale nie mam na to prawka, jak sobie zrobie to i kupie. Jazda bez uprawnien to tylko 500 zeta kary ale jak spowodujesz wypadek to Twoje ubezpieczenie,jesli wogole je masz i tak bedzie nie wazne i bedziesz musial splacac poszkodowanego/poszkodowanych do konca zycia jesli zostana kalekami...pomysl troszke bo ludzie mają tu racje ze podniecasz sie swoją yamahą ze prawie srasz w gacie hehe

A to na zdjęciu to twój?A nie jest to Cygnus 125cm?Bo to mi na 125 wygląda.To też prawko potrzebne na Cygnusa.

wodka85 pomyśl ;) przecież skuterem nie zrobi z nikogo kaleki jak się rozbije na samochodzie to tylko on poniesie jakieś obrażenia , a może nic mu nie będzie , kto wie. wg mnie nie ma potrzeby wymyślania czarnych scenariuszy , skoro nastukał już tyle kilosów to jeździć umie

Robertonos napisał:

twojego posta usunął administrator portalu Skuterowo com. ponieważ używasz słów typu:porąb.. jesteś,cioł...w stosunku do innych użytkowników portalu to jest zniewagą, ubliżające i naruszające dobro osobiste.Łamiesz w ten sposób regulamin Skuterowo com. i zostaną wyciągnięte konsekwencje za to.Po świętach złożę oficjalne zawiadomienie osobiste w siedzibie Skuterowo o naruszaniu zasad regulaminu i obrażaniu na portalu.Moderator wczoraj po moim zgłoszeniu skasował twoje obrażające mnie wpisy i postaram się sprawić by zostały przejrzane wszystkie posty twoje czy kiedykolwiek nie stosowałeś słów zabronionych i uwłaczających komuś na Skuterowo.Jeśli tak będzie będę osobiście rozmawiał z właścicielem by wyeliminował cię stąd!

Robertonos i kto tu jest konfidentem i donosicielem,chyba raczej Ty.
Ja w takim razie zgłaszam na policji że jeździsz bez uprawnień,zapisałem sobie twoje numery tel z profilu,szybko Cię znajdą.

robertonos tak na zdjeciu to cygnus i to jest 125cc , nie mylisz się ale ja mieszkam w innym kraju i mam uprawnienia na jednoslady do 125cc :) ja nie robie czarnych scenariuszy i nie zycze nikomu źle ale na skuterze moze zrobic krzywde i sobie i innym użytkownikom,wypadki to nie tylko czolowe zderzenia z samochodami Lukario ;) , ale pozniej są tego konsekwencje czasem mniejsze czasem wieksze a bez waznego ubezpieczenia i prawka na pojazd ktorym kierujemy to my ponosimy wszelkie koszta

jezeli chodzi o sprawy ktore moga zniszczyc zycie to jazda w takim stylu jest jedna z nich,i nie ma tu czy zrobiles 10 tys czy 200tys
znam ludzi co jezdza po 30 i wiecej lat i jak ktos tu na forum kiedys napisal ze dzielimy sie na tych co juz mieli i na tych co beda mieli bum ,a moja puenta brzmi czy to bum przejdziemy(dziesz) normalnie czy z placzem i do konca zycie bedziesz mial zmarnowane --- nie przez polamanie tylko brak odpowiednich ......... i ........
ps nie ma kozaka na kazdego przyjdzie kolej -znajdzie sie ktos kto ciebie trafi nawet jak ty bedziesz uwazal- to tak z zycia wziete

CEFA jak zwykle znowu się z Tobą zgodzę,ja ostatnio jak miałem kolizję gdy facet cofając uszkodził mi skuter też był to doświadczony kierowca auta,który tak twierdził,a jednak popełnił błąd,nie spojrzał w lusterka i nie upewnił się.I mógł nawet mieć od 40lat prawo jazdy i milion kilometrów przejechane,ale to jest tylko człowiek,który kiedyś prędzej czy później zawodzi.

Proszę bardzo Hugo zrób tak,tylko potem się nie dziw.

Mnie najwyżej stąd usuną,Ty poniesiesz dotkliwszą karę :)

Ja temat z Hugo zakończyłem definitywnie,nie mam z nim już o czym rozmawiać......słyszałem o nim że już wcześniej ubliżał na forum komuś więc trzeba zakończyć ten proceder bo gość myśli że może komuś ubliżać i tak jest w porządku...otóż nie jest!Ja wymieniając z nim myśli na temat Rometa ani razu nie użyłem w stosunku do niego takich zwrotów ,on owszem.Więc nie pozwolę się obrażać na portalu Skuterowo i konsekwencje będą!

I tym się właśnie różnimy że jesteś taką mend.ą społeczną i donosicielem.Ja nikomu nie będę nic zgłaszał,chciałem Cię postraszyć i miałeś już pełne gacie,nie muszę nic donosić i tak prędzej czy później dosięgnie Cię ręka sprawiedliwości.Temat z Tobą uważam za skończony.Nie rozmawiam z 37-latkami z rozumem gimnazjalisty. Pa