Opinie: Prawo Jazdy AM: Nowe Szczegóły

Ale chyba nie trzeba obowiązkowo wymieniać karty na prawko co?

Po raz setny (?)... trzeba.

“Jan Szumiał: Osoby mające w dniu wejścia w życie ustawy ważną kartę motorowerową będą MOGŁY wymienić ją na prawo jazdy kat. AM.” Właśnie “MOGŁY”, a nie musiały. To ja już nic nie wiem. Zmieniają to wszystko, żeby tylko kase z ludzi zedrzeć.

Zobacz tylko jak zostało zadane pytanie: "Czy przyszłym roku, po wejściu ustawy w życie właściciele karty motorowerowej będą MOGLI ją wymienić na prawo jazdy AM?". Dlatego tak sformułował odpowiedź. Poszukam art. gdzie było jasno sformułowana ta kwestia. Jak znajdę to wkleję.

aleeeeż skądże wcale nie trzeba wymieniać,ale pierwsze 1000 osób które to zrobi dostanie prawo jazdy kat.B gratis!!!

a to będzie trzeba mieć typowo skończone czternaście lat ? i czy tego nie da się jakoś obejść ? (bo chciałem zdawać na kartę motorowerową bo skończę dopiero trzynaście lat 25.03.2013r. a te przepisy wchodzą od 19.01.2013r.) i muszę czekać do ukończenia czternastu lat (25.03.2014r.) ? proszę o poradę :slight_smile:

Tu możecie pobrać aktualne testy kategorie A,B,C,D,T http://nowetestynaprawojazdy.pl/