Opinie: Piaggio NRG: Skuterem w trasę?

Tiaaa… Powodzenia życze, takich jak ty jest tu wiele ;p

Tylko nie wypisują takich bajek jak ty :):):slight_smile:

Tym bardziej jak był test tego skuterka i całkiem co innego wyszło: http://www.skuterowo.com/piaggio-nrg-niezawodny-sportowiec/

opisuje indywidualny egzemplarz a nie model, bajki nie bajki pisze jakie mam odczucia i co wykazują prowadzone przezmnie dane, nie podoba sie, prosze przyjechać, mieszkam w Krk, zapraszam na jazde próbną, dziękuje za uwage ;p

Taaaaa jak bym tak chciał jeździć do każdego bajko pisarza z tych forum na których jestem obecny to by roku zabrakło :):):slight_smile: Za stary jestem i za dużo już na różnych skuterach jeździłem aby jeszcze w bajki wierzyć. Jak podrośniesz to sam zrozumiesz z czego się śmiałem. Pozdrawiam i spalania na poziomie 1l/100km życzę.

Dobra, pokonałem 160 km jadąc jakieś 70 - 90 km/h, więc raczej paliwa nie oszczędzałem… Spalanie wynosi 3,4l

O “chińczykach” się nie wypowiadam, bo jeżdżę albo Midnight Star albo nowym tmax 530, ale coś mi nie gra w tym artykule… 2T ma spalania 2…l 60km/h ?

Bałabym się jechać takim Piaggio w trasę. Wygląda na maleństwo… :o A jakbym chciała np. tmaxa to on jest dla kobiet czy to Piaggio jest bardziej dla nas? Już zgłupiałam od tego wszystkiego.

Mam pytanie do tych którzy mają za sobą dalekie trasy. Chcę wybrać się kymco agility50 do Krakowa, czyli jakieś 300km. Tyle że pewnie w większości będę miał okazję otwierać manetkę do oporu. Czy jest duże prawdopodobieństwo że silnik tego nie wytrzyma? Max prędkość u mnie to jakieś 65km/h, ale wydaje mi się że są jeszcze jakieś blokady.

Kacper… Powiem tylko jedno : parsknąłem śmiechem jak napisałeś o spalaniu 2,6l. silnikiem 2t. z obciążeniem… Chyba oleju… Moja znienawidzona Gilera (zdecydowanie wolałbym teraz tego wyśmianego przez Ciebie Chińczyka niż to włoskie gów…o ) przy najmniejszym ustawieniu gaźnika, dyszy i innych pierdół NIGDY nie zeszła poniżej 3,8 l. Swoją drogą sam jeżdżę na wycieczki długie. w ostatnie wakacje (czy jakoś tak) pokonałem nią około 1700km przez 10 dni. Większość w pojedynkę a spalanie i tak miałem rzędu 4l. MINIMUM…