Opinie: Ile kosztuje Prawo Jazdy AM?

zasadniczy plus to taki że jeśli ktoś ma AM może wcześniej robić całe A. Od 19 chyba

Byłem z rodzicami w ośrodku szkoleniowym i kobieta się spytała kto wyda zgodę na to aby czternastolatek jeździł skuterem po mieście (egzamin) moja mama odpowiedziała, że ona da zgodę, a kobieta jej odpowiedziała, że oni nie wydadzą zgody… to ja już nie ogarniam. Trzeba mieć prawo jazdy aby poruszać się motorowerem a nie można na nie zdać…

kamil_sek napisał:

zasadniczy plus to taki że jeśli ktoś ma AM może wcześniej robić całe A. Od 19 chyba

Nie, nie może!

Byłem z rodzicami w ośrodku szkoleniowym i kobieta się spytała kto wyda zgodę na to aby czternastolatek jeździł skuterem po mieście (egzamin) moja mama odpowiedziała, że ona da zgodę, a kobieta jej odpowiedziała, że oni nie wydadzą zgody... to ja już nie ogarniam. Trzeba mieć prawo jazdy aby poruszać się motorowerem a nie można na nie zdać...

A przeszedłeś kurs na prawo jazdy AM czy sobie od razu z mamą poszedłeś na egzamin? Jeśli takiej podstawowej rzeczy nie ogarniasz to lepiej na drogę nie wyjeżdżaj...

lucek71 napisał:

A przeszedłeś kurs na prawo jazdy AM czy sobie od razu z mamą poszedłeś na egzamin? Jeśli takiej podstawowej rzeczy nie ogarniasz to lepiej na drogę nie wyjeżdżaj...

Chciałem się wgl zapisać na te prawo jazdy a ona do nas z takim tekstem wyskoczyła.

I dobrze zrobiła. Jak się nie wie że trzeba zdać kurs albo nie umie się wyszukać wiadomości w internecie to się nie powinno nawet na drogę jechać rowerem.

Zaraz, zaraz... Gdzie Ty w końcu byłeś? W szkole jazdy czy WORDzie? Chciałeś iść na kurs czy egzamin?

Byłem w szkole chciałem się zapisać na kurs i ona powiedziała co nam z tego że przejdę kurs itd jak ona nie wyrazi zgody abym przystąpił do egzaminu...

Dziwne, rozwiązanie jest jedno - iść do innej szkoły :)

To druga najbliższa 50km od mojej miejscowości ale co tam xd

Co to w ogóle była za babka? Sekretarka czy właścicielka szkoły? Mają tam w ogóle możliwość zdawania na AM? Takie podejście w prowadzeniu biznesu jest nie do przyjęcia. Poza tym zgodę na podejście do egzaminu wydaje instruktor po zaliczeniu egzaminu wewnętrznego.

“Ci, którzy posiadali kartę motorowerową przed 19 stycznia 2013 r., mogli ją wymienić na prawo jazdy kat. AM” Dlaczego użyto słowa MOGLI(czas przeszły)? Przecież z tego co wiem, to nadal MOGĄ ją wymienić przed ukończeniem 18-ego roku życia. Dajmy na to ja osobiście zdążyłem wyrobić kartę i nadal ona uprawnia mnie do jazdy (mam 16 lat). Dopiero, gdy skończę 18-tke to stracę uprawnienia, więc ważne jest, abym do tego czasu wymienił ją na Prawo jazdy AM (uzyskując wcześniej zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do kierowania pojazdami mechanicznymi).

Chwileczka to znaczy ze jeśli mam am i np. honde nsr80 zarejestrowaną na 50 i złapią mnie i przekrocze te 45 k/h to mandat???

witam .proszę mi powiedzieć co mogę zrobić jak mój syn nie zdał już egzaminu praktycznego 3 raz i za każdym razem mówi ,że skuter żle reaguje na manetke gazu.(oblewa prędkościowy slalom)Na swoim skuterze przejezdza bezbłędnie z pred średnią 36 km.Po tel.do zastępcy dyrektora i wytłumaczeniu mu,że mają niesprawny sprzęt i czy mógłbym zdawac na placu swoim skuterem powiedział ,że nie ma takiej możliwości.Co robić dalej już nie mam pojęcia każdy ma to w d…gdzięś

Zmieńcie WORD, na inny.

Ja 4 lata temu zdawałem na biegówce co wogule nie umiałem jechać ale siostra moja już na moim skuterze zdawała i zamias 8 to zrobiła 0 i zdała