Opinie: Gdzie znajdziesz blokady w Router Bassa?

a ja odkręciłem śrubkę z gaźnika która ograniczała obroty.

Kiedy tak naprawde skuter iest dotarty poilu kilometrach.

Czy orientujecie się czy od jakiegoś innego skuteru pasowałoby nadkole do mojego routera bassy. Potrzebuję a nie produkują już ich do bassy wiec proszę o najszybszą odpowiedzi

BURAS i co dało to coś??

Dokładna blokada jest tam gdzie jest linka od gazu, ten cały od pokrętła do gazu są 2 śrubki jedna od obrotów i wykręcasz 2 i goni prawie 80.

Witam . Mam Routera Bassa już od roku i przejechałem 460 km (wiem że mało ). Teraz rozpędzam się do 50 km/h a chciałbym przynajmniej do 70 km/h . Próbowałem zdjąć tulejkę ale niem mam odpowiedniego klucza , a gdy wykręciłem śrubkę od obrotów nie wyciągnąłem nawet 60 . Co mogę jeszcze zrobić żeby szybciej jechał ?

Dzisiaj jechałem z pracy przez kilka km i trzymałem się blisko opisywanego routerka i się lekko zdziwiłem, bo do 50 bardzo dobra dynamika, powyżej 70 przysiadał, zwłaszcza na lekkim ale długim podjeździe na wiadukt. Znając rozbieżności pomiędzy licznikiem w moim sprzęcie a GPSem mogę śmiało powiedzieć że widziany przeze mnie egzemplarz spokojnie pomykał realne 68-70 km/h. Jakkolwiek pozdrowionka dla kierownika lecącego dziś od Marsa, przez Zielonkę w stronę Wołomina tak około 15:30 :slight_smile:

hej mam pytanie Co może być powodem tego że moja Basia jeździ po zimie 45 do 50 km/h ? przed zimą jeździła po 60 70? były wymieniane rolki w wariatorze, jakieś koło zębate i jeszcze coś przy kopniaku i pasku… Co może się dziać z moją Basią? pomóżcie mi proszę, to mój pierwszy skuter i troszkę panikuje…

Siema, ej dominik chodzi ci o te 2 srubki jedna blokujaca linke od gazu a 2 od obrotow?

Jedna blokada to śrubka na gaźniku a druga to pasek napędowy który się ślizga. Ja wymieniłem pasek na nowy i leciał spokojnie 70-75km/h

Napisano 2 tygodnie temu........

ludzie co wy gadacie ja nic nie odblokowałem a jadę 85 tylko jest trochę niebezpiecznie sprawdzałem czy naprawdę tyle jadę i prawda mierzone yamahą aerox :) i co wy na to nie znasz nie pisz że nie da rady

Router Bassa 2012 wykręcona jedna śrubka pod plastikowym dekielkiem na gaźniku.Skuterek zrobił się silniejszy, lepszy zryw i spokojnie leci ponad 70 dych.