Opinie: Dookoła Polski: Bądź widoczny na skuterze

Pietro, zasadniczo 125-tki (fakt, w większości 2T) są seryjnie zablokowane, aby spełniały wymagania prawka A1, choć to już nie są tak upierdliwe blokady jak w 50-tkach. Jestem ciekaw czy wyprawa będzie jakoś na bieżąco relacjonowana?

To by było dobre, nie trudno znaleźć dziś hotspot a może ktoś ma internet mobilny w lapku. Jeśli nie to dobrze by ktoś zapisywał co się danego dnia działo.

Madi ponoć jedzie,a ja jestem z nim w kontakcie,więc mogę coś opisywać :slight_smile:

HugoBoss to prawda Madi jedzie z nami. Trzymajcie kciuki za nagranie w poniedziałek jakie będziemy mieli w jednej lokalnej stacji radiowej. Stacja ta nadaje również w systemie shoutcast’a czyli przez neta. Podaje link do stronki radia http:www.radioem.pl

Spokojnie, zdobędziemy to w formie podcastu na Skuterowo.com

Może zrobimy jakiś zlot skuterów w BIELSKU-BIAŁEJ lub CZECHOWICA-DZ. Wszyscy z Bielska czekają na jakiś zlocik :slight_smile: jest na dużo Pozdro…z Bielska ; ]

Jakaś propopyzcja Kuba? Może jak się zrobi na dobre ciepło?

Wodzu szkoda że omijacie Giżycko?Pomysł super od dawna myśle o takiej podróży gdybym mieszkał na południu to ruszał bym z wami POZDROWIENIA

zawsze mozesz dojechac do katowic :wink:

Może zrobimy ten zlot w kwietniu ?..

A powie mi ktos kiedy ta wyprawa miała by sie odbyc ?

tak, w 2011 roku się miała odbyć ale się nie odbyła.