O jaką część prosicię rodziców na Mikołaja ?

wrona napisał:

ja może oproszę jakaś tańsza wkrętarkę ale od kiedy dostaje kasę ze szkoły starsza mi do tego stopnia żałuje ze ze nawet nie chce mi dać 20p z reszty z zakupów


Jakbym tyle kasy ze szkoły wyrywał tobym nawet nie prosił o jakieś 20p :-P

ale ja nie chce tego wyciągać bo bym zaraz to roztrwonił nie raz chce mamę poprosić jakiegoś tam funta czy coś na coś słodkiego ;p , bo bezsensu wyciągać 10f z bankomatu ( mniej się nie da) tylko po to by kupić se batonika

wrona napisał:

ale ja nie chce tego wyciągać bo bym zaraz to roztrwonił nie raz chce mamę poprosić jakiegoś tam funta czy coś na coś słodkiego ;p , bo bezsensu wyciągać 10f z bankomatu ( mniej się nie da) tylko po to by kupić se batonika


W sumie racja - jak wymienisz na drobne to znika od razu :-D
Ale spójrz na to z tej strony: wypłacisz 10f to masz na 10 batonów i nie musisz wypłacać często ani się prosić mamy o kase :-P

no tak ale za te 10f to pewnie sobie kupi na raz 10 batoników i nie będzie miał :smiley:

no dokładnie :smiley:

a ja chce nowego kompa za 10tysięcy, yamahe r1, do tego 500000zł na drobne wydatki i samochód jakieś audi RS4 a na święta i niedziele porshe cayene no i ofc drugie moto do stunu myślę nad CBR600 no a że jednak przygodę z moto zacząłem na skuterze to z sentymentu jakiegoś roxika plus money na full evo :stuck_out_tongue:

Odkąd w TAXI III zobaczyłem, ze mikołaje napadają na banki, nie wierze w niego ;x

Przez tego penisa miałem dużo roboty przy usuwaniu wszystkich jego postów :stuck_out_tongue:
Już ma bana :wink:

Dziękuję - temat jego kolejnego konta zamykam - wracamy do Mikołaja :smiley:

Damianho napisał:

Dywersant napisał:

RudY, Borek, excent, wrona, ZABLOKUJCIE TEGO PSA Reven'a/Norvid'a/itd.


Brawo! Jeden mądry człowiek :-D



Dwóch, bo RudY wysłuchał i zablokował ;)

Co do tematu, to nic by mi więcej nie było potrzeba, gdybym dostał BMW R 1200GS Full opcja, kombi i parę tys. na wache :D

Ja to bym prosił szybkę Yamaha Racing do tezeterki mojej :stuck_out_tongue:

RudY - za zablokowanie Norvidka w kolejnej postaci zostajesz moim nowym guru :mrgreen: