Nowy skuter {pierwszy}

Ej masz do wydania 2 tys to dostkłądaj 700-800zł i kup nowego Rometa 700 , może że chinil ale romety są dobre już mam 2 pojazd z rometu (tamten też chinski nic się nie psuło). Jak wolisz kupić stare pruchło za 2,5zł jakąś apke czy yamahe co za 1-3km tys przestanie działąć a romet nowy masz gwarancje coś się psuje za free naprawa zatrze się poprzez zły dobór mieszanki nowy cylek za free .

ale mądra wypowiedź hahahaha apka i aerox to pruchło? taki romet wytrzyma ci 50 000? mogę sie założyć że po 20000 będzie się psuć a wtedy gwarancji nie będziesz mieć!

Ej a do ilu km w chińczykach jest gwarancja? U mnie w moim ponaddźwiękowym F16 przy 6tys. powiedzieli że gwarancja jest do 5000, zajechałem do mechanika i naprawa była kompletnie nieopłacalna. No cóż sprzedałem go w cholerę na części.

Tak już jest niestety ja tez wydalem kupe kasy na napraw mojego cacka :o chińskie są raczej średnie ... nie polecam!

ziomek naucz sie czytac bo nie zrozumiales tego co napisal... owszem yamahy do 2000 to przewaznie graty do remontu.. ale czasem sie oplaca

wyżej pisałem żeby dołożył 500zł czyli to jest 2500zł a nie 2000! za 2500 apke można w bdb stanie kupić

EJ nie mów można na zajutrz kumpel kupił roxanke z 2006r przebieg 4300km niby fajny i ten tego ale w przeciągu 2 dni wał padł, wymienił, pochwili cylek i tłok do wymiany kolejne koszty, gdzieś po tygodniu cały napęd był do wymiany a przejechał gdzieś na nim 100-200km. więc można powiedzieć że dopłacił 1,500zł do nie działającego skutera.
Aeroxa kupił za 4,5tys zł za całość zapłacił z naprawami u mechanika 6234,89zł postanowił go sprzedać dostał 5tys zł i kupił chinola i do dzisiaj jego widze jak nanim jeździ

To ten twój kolega miał miesiąc na znalezienie wad ukrytych i egzekwować gotówkę od sprzedającego, a jak nie to umowa kupna-sprzedaży(jeśli w umowie był zapis, że kupujący zna stan techniczny czy coś takiego to może być gorzej), papiery od mechanika i do sądu kolesia, że zataił wady pojazdu, kasę musiałby oddać.

postanowiem ze wezme skuter na raty , cena to 3,5 tyś

polecacie jakiegooś dobrego chinczyka ?

Sprawdź Benzery

http://www.benzer.pl/

Romet 700, Romet 727, Routery, Kymco,