Nowy skuter do 4300

przekonalem Tate zeby nie brac chinczyka I bede mial 6000zl teraz kupie cos fajnego doradźcie cos moze innego oprocz kymco

Ale zmieniasz zdanie :P i ciągle nowy?

Vitality 2T.

mozesz mi cos o nim powiedziec?

Przejrzałem Aprilie, Honda, Piaggio, i te wogóle odpadają ze względu na cene nowych skuterów.

i na co Cię stać to:
Gilera XB31 Enduro 50
Malaguti Phantom F12 (mocno naciągane 6000zł)
PEUGEOT KISBEE
Piaggio Zip (też naciągane 6000zł)
Yamaha Neos (koło 6400zł)

Przejrzyj te maszyny i popatrz na ich moc i porównaj ją do Kymco Vitality 2T ;) http://kymco.pl/?page_id=378
Czy naprawdę warto przepłacać za bardzo znaną markę typu Piaggio czy Yamaha??
Kymco daje taką frajdę że po dotarciu silnika serwis Ci zdejmie blokady a gwarancji nie tracisz :) gdzie w innych markach zdjęcie blokady nawet w autoryzowanym serwisie równa się że traci się gwarancję.

Dużo osób które ma Vitality powie Ci że są to bardzo dobre skutery które z spokojną głową można porównać do "znanych" marek.

Wybór należy do Ciebie ale chyba bym się nie zastanawiał :) a napewno odpuścił Sobie chińczyki jak masz szanse kupić coś od Kymco.

Aeroxy, SR itp. nowe chodzą w granicach 10 000zł

radwan96 wejdź na temat Grupy Mazowieckiej. Tam znajdziesz użytkowników "HugoBoss" i "madi" oni we dwoje użytkują Vitality 2T i przebiegi chyba już mają sporę i objeżdżają Polskę na nich :) Więc najlepiej Ci się powiedzą o tym skuterze :)

Tym bardziej że ten peugeot co podał Maniek jest produkowany w Chinach, z silnikiem 139QMB, tym, który siedzi w skuterkach chińskich takich jak zipp vapor.

Tak? :D hahahaha :D nawet tego nie wiedziałem :D lol :P
Ale co tu dużo szukać... silnik Mercedesa gdzie jest produkowany? :D

Znaczy żeby nie było :) sam jeździłem na takim silniku :) i byłem bardzo zadowolony :) ale wszystko zależy jak kto dba :)

Tu nie chodzi o samą produkcję ;) Chodzi o to że wsadzają do skutera, który kosztuje 5 tys. zł silnik, który występuje w skuterach z marketu i innych mniejszych modelach różnych firm, które kosztują max 2 tys. złotych. Płaci się jedynie za znaczek Peugeota ;)

nie no oczywiscie ze tak :) znaczy pewnie jakosc jest troche lepsza niz skuterac marketowych. a te silniki byly dobre ale 20 lat temu jak produkowala je Honda...

pytasz o vitalke - moja ma 19 000 km przebiego, bez awarii, pasek jest oryginalny. Były zmieniane tylko filtry, świeca i olej w przekładni.

A moja Vitalka ma już prawie 25000km :) Mojej kobiety ponad 7000km. Bez awarii,wymieniane tylko części eksploatacyjne.

P.S. Podobno silniki do nowych maxi-skuterów BMW montowane są w fabryce Kymco,więc to o czymś świadczy.

no wiec wlasnie. Madiego i HugoBossa skutery jest najlepszym przykladem ze Vitality to bardzo dobry skuter. Najwazniejsze zeby dbac :) lekko rozgrzewac silnik przed jazda i zalewac dobrym olejem.
A 5 konna vitality napewno da Ci frajde z jazdy :)
Wiec przemysl zakup czegos "markowego" i duzo drozszego bo za duzo nizsza cene masz bardzo dobry skuter.
Ludzie nie znajacy sie porownuja Kymco do chinczyka, a tak naprawde Kymco dogonilo juz marki typu Yamaha, Aprilia, Honda czy Suzuki (Przy Suzuki mam na mysli maxiskutery)

rozwarze tego kymco jaki wynosi v-max na odblokowaniu?

zalezy od drogi, Twojej wagi, wiatru... ale pewnie 80 poleci. Ale niech sie madi wypowie lub HugoBoss.

Radwan pamietaj ze nie moc a technika robi z Ciebie zawodnika... z doswiadczenia wiem i Ty tez sie przekonasz ze prawdziwy v-max jest trudno osiagnac na polskich drogach... kierowcy puszek ktorzy widza tylko Swoja maske zeby nie mowic czubek wlasnego nosa...
Jakosc ulic... Nie wiem jak inni ale Ja na Swoim Kymco (a mam 175cc a nie 50cc) srednia predkosc mam od 60 do 80 km/h chyba ze bym chcial szybciej ale to bym musial jechac srodkiem jezdni miedzy samochodami z naprzeciwka a tymi co wymijam co nie zawsze jest bezpieczne i madre, chyba ze jade jakas dwu pasmowka i wiem ze moge Sobie pozwolic to blizej 90km/h ale staram sie jezdzic rowno z samochodami a wyprzedze ich spokojnie w korku.

zwykle 75-80, najwięcej miałem koło 90, ale to w górach, na baardzo długim zjeździe, z tym, że taka jazda nie jest zdrowa dla silnika.

http://kymco.pl/?page_id=1158
ten model byłby lepszy od vitality? sorki że tak pytam ale wole wiedzieć od ludzi co sie znaja a w sklepie powiedzia ze lepszy tylko po to by wiecej kasy zebrać

http://otomoto.pl/yamaha-neos-M3025786.html
jeszcze ta mi weszła na myśl ale chyba zostane przy kymco

Agility ma malowanie sportowe ale nie wiem ile masz wzrost bo chyba Agality jest mniejsza ale co Mi sie podoba w Agality to te podnoszone oparcie co napewno przydaje sie w dluzszych wycieczkach, vitalka jest bardziej taka cywilna bez sportowych malowan ale chyba ma szersze opony i ciut wiecej miejsca.

mam 180 wzrostu