nowy serwis KYMCO

Od 30 zł za wymianę łożysk i uszczelniaczy ?.
Nie chce mi się w to wierzyć .

w ok 100 złotych za robociznę sie zamkniesz. poza tym bedziesz sie targował przez neta czy masz zamiar je u nas wymienić :> bo jak tak to po proszę o info na maila czy bedzie to z twoimi cześciami czy naszymi :>

poza tym cennik jest ustalony na usługi ktore sie powtarzają. jak bedziesz miły do damy ci rabat :P

Nie, ja nie chcę u Was serwisować sprzętu, bo sam jestem z tej branży, tylko dziwi mnie to , że za wymianę cylindra wołacie 120zł, a za wymianę łożysk i uszczelniaczy , gdzie jest 2x więcej roboty, niż przy samej wymianie cylindra jest taniej .. dziwne, nie uważasz? :).

P.S Konkurencją nie jesteśmy, bo dzieli nas z 400 km :).

masz rację, by wymienić łożyska i simeringi trzeba rozpoławiać silnik a wymiana cylindra jest względnie prosta, nie trzeba napędu nawet od ramy odkręcać ;)

No tak, ale dużo osób przychodzi na pewno o zwiększenie cylindra, więc i cena może być wygórowana ;) Marketing ;D

byla jedna taka sytuacja zamknęliśmy klienta w niecałej setce :] widac mechanik miał dobry humor :P wiesz my do tego mamy tez naprawe motocykli widac dla naszego mechanika skuterek to łatwizna :P chociaz przyznam ze moj własny skuter stanowi dla nich wielka zagadke ^_^

nie przesadzaj ceny nie są aż tak wysokie :P powiedziałabym, że są w miarę przystępne. poza tym z tego co wiem to wymiana świecy kosztuje ponad 10 zł o.O

To super :-) , jak macie takie ceny, to biznes na pewno będzie się kręcił.
Ja bym za 100zł łożysk i uszczelniaczy nie wymienił, bo to są grosze w stosunku do tej roboty.
Robota trudna nie jest, ale pracochłonna i zawsze po drodze są jakieś komplikacje, tak więc robicie to prawie za darmo :).

Pozdrawiam .

my sie staramy robic to dobrze i w miare tanio aby klienci chetniej wracali :)

a jakie łożyska na wale dajecie??czy wyważacie wał i lekki szlif robicie??

ty sie mnie o takie rzeczy nie pytaj. ale z tego co wiem to zależy od tego w jakim stale jest wał, jesli da sie go uratowac i szlif pomoże to sie zrobi jesli nie to kupujemy nowy albo zamiennik do niego. kwestie bardziej techniczne to juz niestety nie ja. ja jestem od kosztów ustala grafików naprawy i całej pieknej biurokracji ;)

To mi wszystko zaczyna co raz bardziej się podobać. Po sezonie podjadę na regulację zaworów i gaziorów swoją Virago. Wtedy będzie akurat czas aby jej troszkę się przyjrzeć.

zdefiniuj po sezonie :>

po sezonie= zimą ;)

MACIE CZĘŚCI DO DJ50 ????? POTRZEBUJE LICZNIK Z TĄ OBUDOWĄ RAZEM

potrzebujesz nadal ten licznik :>

Nooooo

to zadzwon tam na 22 810 12 16 bo mnie niestety przeniesiono :(((((((((((

a maja gg

Lokus- każdy normalny człowiek załatwia takie rzeczy przeważnie przez telefon .