Nowe forum - stare problemy...

Ale też nie jest tak że jak w innym zboczysz z wątku to ktoś się przypier... bo nie mertorycznie itd,jest większa swoboda wypowiedzi np; jak zaczniesz z zulusem w temacie o wyborze kasku a skończysz na d,,ie Maryny:)

Wiem, tutaj zawsze tak było. I nikt nie miał nic przeciwko. Są takie fora, np Ścigacz, gdzie jakakolwiek próba wypowiedzi nie na temat jest szybko ucinana przez Moderatora wraz z ostrzeżeniem.

Kisowaty - a ten ZX nie za mały jak dla ciebie ???
Przymierzałeś się do niego ???

Ja uważam że jak ktoś ma duży wkład merytoryczny to ma prawo też truć nie na temat. Nawet jak to bedzie 20 postów pod rząd. Skoro ma 200 z sensem i 10% z tego to pierdoły to nie grzech.
Co innego jak ktoś ma całego dorobku 20 i te 20 jest o niczym do tego w dziwnych miejscach.
Na ścigaczach i burgmaniach też są równi i równiejsi oraz towarzystwa wzajemnej adoracji. Samo zycie

Padalcze nasz - przejeździłem takim kilka tysięcy kilometrów. Może super wygodne to to nie było ale dawało radę. Chodzi o to, że ten egzemplarz jest pewny i z gwarancją od kolegi.

Mam nadzieję, że mój wkład w forum jest na tyle duży, że mogę sobie na małe dygresje od czasu do czasu pozwolić...

Kisiu-Rysiu, możesz, a jakże. Niejedno wolno nadal ci tu. ;D
.
We wpisach odnośnie silnika... spalania wewnętrznego i to w wykonie 2T to prawie zawsze byłeś najlepszy. ;-)
.
Coś tam niby Wombat sobie teraz uzurpuje władzę i wiedzę z zakresu podrasowania tego tu i tam, ale...

Dziękuję, nasz drogi kolego, który był już i Chinolem100 i innymi wcieleniami tej samej duszy. Dziękuję za uznanie i docenienie. Po prostu miałem i będę (mam nadzieję) miał 2T i się interesowałem co nieco. Z podrasowywań byłem gorszy, bo niewiele u siebie podrasowywałem. Widocznie było wystarczająco rasowe, niemal aryjskie:-)