Nowe działy....

Bez kitu.. Bojan ma racje, powinien powstać temat o chińskich skuterach , większość tu osób ma chińczyki by mogli pisać o swoich problemach z motorem, jak z tuningowany i wgl. wszystko o chińczykach.xd Jeszcze fajnie by było, żeby można było dodawać zdjęcia do postów.;)
Pozdrawiam

Nie codziennie siadam przy komputerze, dlatego dopiero dzisiaj gdy wszedłem na forum, widzę, że w temacie "nowe działy" wypłynął pomysł
działu dotyczącego turystyki skuterowej, na którym i mnie zależało. Dział "Turystyka" powinien przyciągnąć tych wszystkich, dla których jazda skuterem to coś więcej niż tylko codzienny dojazd na przykład do pracy. A może uda się nam przekonać i pokazać, że skuter, nawet 50
nadaje się do dużej turystyki, że warto i można podejmować takie wezwania.

szyszu3 napisał:

Bez kitu.. Bojan ma racje, powinien powstać temat o chińskich skuterach , większość tu osób ma chińczyki by mogli pisać o swoich problemach z motorem, jak z tuningowany i wgl. wszystko o chińczykach.xd Jeszcze fajnie by było, żeby można było dodawać zdjęcia do postów.;)
Pozdrawiam

Przecież możesz dodać zdjęcie do posta.

Jak ?

szyszu3 napisał:

Jak ?

Wrzucasz plik graficzny np. na www.imageshack.us , następnie pod wrzuconym tam plikiem pojawia się kilka linków, w tym link dedykowany dla forum internetowych. Robisz ten link kopiuj - wklej do swojego tematu na skuterowo.com i możesz cieszyć się działającym obrazkiem :)

mi się wydaje że chińczykach już dużo napisano (nie tylko tu) a o turystyce skuterowej nie ma prawie nic,czasami jakies relacje z dłuższych wypraw (zazwyczaj sponsorowanych)....O już jest dział "turystyka" :)

Wrzucasz zdjęcia na jakiś serwer zdjęciowy np tinypic, potem jak masz linka do tego zdjęcia po wrzuceniu na ten serwer to umieszczasz w poście w znacznikach [ img ] tu link do zdjęcia [ /img ] bez tych przerw przy img

Tak to ja wiem, ale chciałem żeby było tak ze wybierasz na pulpicie jakieś zdjęcie i jak dodajesz post to ono się wyświelta pod tekstem..