Niski motorower

Ja też myśle, że da rade … a jak nie to trochę się pomęczysz ale za to będziesz miał fajne moto a nie skuterka :wink:

Ewentualnie jak chcesz automat to może być Gilera DNA. Nie jest wcale wysoka a i fajnie się jeździ… Wiem bo miałem :stuck_out_tongue:

jest jeszcze Derbi GPR ;P. to też niskie jest.

albo rieju w siędzeniu jest minimalnie nizsze niz yamaha :stuck_out_tongue:

Witam.
Przede wszystkim chciałbym przeprosić, że nie odpowiadałem, ale nie miałem czasu.
Tak więc przejrzałem stronę z katalogiem motocykli zwracając uwagę na wysokość siędzenia i co nieco znalazłem:
Model:______________Wysokość siędzenia:
Derbi GPR 50 Nude____730mm
Derbi GPR Racing 50___770mm
Gilera DNA 50________770mm
Rieju RS2 NKD________800mm
Rieju RS2 Matrix______800mm
Aprilia RS 50_________810mm
Yamaha TZR 50_______815mm

Moje pytania: Czy jeśli nogę mam krótszą niż wysokość siędzenia to sobie poradzę?
Co sądzicie o tych modelach. Zwłaszcza o Derbi GPR 50 Nude? Z góry dziękuję.

Zależy jak nogę mierzysz. Najlepiej będzie jakbyś nieco poniżej krocza zmierzył.

Właśnie mniej więcej tak miećrzę. Jak stanę na palcach to dodatkowe 10cm dochodzi.
650+100=750mm > 730mm
Tylko czy można normalnie jeździć stojąc tylko na palcach?

pewnie że tak, jest u mnie taki co śmiga na r125 a to dość wysokie jest… i ledwo dosięga palcami i jakoś jeździ :stuck_out_tongue:

Podleć jutro na Bemowo, to sprawdzisz na paru sprzętach, czy pasujesz :wink:

to jest odleglosc do ziemi. spokojnie na kazdym dasz rade. nozki sa duzo wyzej nie boj dupy kazdy będzie ok

No ale chodzi o to żeby sięgał do ziemi. Podczas jazdy ok, na podnóżkach będzie spoko, ale na światłach coś stopke będzie rozkładał zeby moto stało jak on nie dosięga do ziemiż trochę ogarnięcia.

jeśli chcesz cos wyglądajacego jak cos więcej niz 50cm polecal bym np latro lub cos w tym stylu jako skuter wedlug mnie bardzo slaby ale wyglad ma jeśli chcesz mieć i moc i wyglad do 50 cm to moe piaggio zip ? sa one wmiare niskie a wyglad wedlug mnie maja niemajgorszy :wink:

rAczek33 napisał:

jeśli chcesz cs wyglądajace jak co więcej niz 50cm polecal bym np latro



po pierwsze to się ogarnij trochę, a po drugie kup sobie słownik :).

odczep się koles

A Ty wyluzuj, te forum ma swoją atmosfere tak więc nie ma się co spinać o to że ktoś powie na Twoj skuter “shit” czy nazwie Cię debilem :wink: