Niemoge normalnie odpalić bez zatkanego filtra Orion

lul, moje najbardziej karane cylki nawet w 5% tak nie wyglądają :smiley:

Jeszcze jedno przy okazji wyczyściłem sobie zbiornik oleju wszystkie przewody idące do pompki i cała pompkę w razie w chciałbym odrazu sprawdzić pompkę i teraz musze ja odpowietrzyć o czy mogę założyć wszystko na sucho pokręcić sciagnoc wężyki do króćca tam gdzie jest zawór membranowy poczekać aż olej pójdzie i założyć tak będzie poprawnie ? Naciągnie olej i się odpowietrzy ?

Oczywiście po założeniu cylindra i tłoka

http://www.skuteryostrow.pl/strona/warsztat-naprawa-pm-32.html

Założyłem odrazu coś mi niepasowaki ciasno wszystko wchodziło sprawdziłem kompresje 4 . Rozebrałam cylinder jeszcze raz bo zalewało mi świece cały czas okazało się ze górny pierścień się zablokował w rowku i niechcial wyjść poprostu siedział głęboko w rowku wogule się bameczylem żeby ti założyć poprostu gowno made in Tajwan niby morreti czy coś takiego . Proszę napiszcie gdzie kupić dobry solidny kpl do mojego Mopika bo mam już dość .

https://zapodaj.net/73416c62c324a.jpg.html

Dzisiaj przyszedł następny cylinder wszystkie idealnie weszło kompresja bez gazu bo zapomniałem niewiem czy trzeba ale było 10 z groszem odpalił odrazu . Tylko dla pewności chciałbym sprawdzić czy ta pompka od oleju działa można to jakoś sprawdzić dodam ze dla pewności zrobiłem mieszankę .

I teraz najgorsze docieranie kupiłem go aby zrobić 20 km m-c to wychodzi ze 3lata będę docierał masakra

Ok przejechałem już 50 km i spoko fajnie chodzi nic się niedzieje za tamten wadliwy cylinder zwrot kasy dostałem . Ale pytanie czy musze dysze zmienić w gaźniku na więksZom bo zmieniłem cylinder na 70 cm . Dodam ze mam tylko problem z regulacja biemoge ustawić tak aby koło na wolnych obrotach się minimalnie kręciło jak obroty zmniejszę to zgaśnie . A tak poza tym skuter śmiga ładnie się zbiera nic się nie ksztusi dusi czy coś . Jedynie co mnie niepokoi to dziwne buczenie tzn bulgotanie niewiem jak to nazwać przy niskich prędkościach od strony filtra jak mu więcej przykazuje niema tego