Nie odpala ze startera a z kopki juz tak

to w zasadzie nic nie sprawdziłeś
fajnie że nie napisałes co to za sprzęt - to bardzo pomaga.
Jeżeli ci nie odpala z rozrusznika to powodów może być kilka i mogą sie kumulować.
Jak masz słaby akumulator lub pada rozrusznik to kręci wolniej - a są potrzebne pewne minimalne obroty żeby załapał. Z kopa kręcisz gwałtowniej.
Jezeli do tego masz jakiś problem z kompresją (luzy zaworowe, ich szczelność, zajechany cylinder) lub z gaźnikiem to jeszcze się potęguje ta trudność.
Trzeba to posprawdzać i to nie palcem lub na oko tylko przyrządami.
A do tego może padać cewka lub moduł albo regulator napięcia. Przyczyn może być sporo

Witam mam problem ze skuterem firmy kymco. przedwczoraj kupilam skuter. uzywany. Pan powiedzial ze nie byl naprawiany i chodzil elegancko. Wczoraj pojechalam nim do pracy ale jak chcialam wrocic to juz nie chcial mi odpalic ze startera. Odpalilam go z kopniaka. zgasl mi ze 2-3 razy jak stalam i czekalam az odjedzie auto z ulicy jedno kierunkowej.staralam sie jechac tak by nigdzie nie stawac na swiatlach bo balam sie ze znowu mi zgasnie. czy mozliwe ze pada akumulator? czy cos innego sie z nim dzieje?

mechanik ci powie. to pytania do wróżki.
może wystarczy gaźnik wyregulować a może coś naprawić

Ja akurat też mam problem ze swoim dopiero co kupiony sprawny mówili i odpala.
Mówili że odpala na przycisk a kopniaka nie ma to był cały czas odpalany na starter.
Akumulator jest nowy bezpiecznik też a gdy się klika start to coś tam w środku klika

Cześć mam taki problem przegrałem dziś skuter do malowania był brudny mówię umyje sobie umyłem wszystko jak szło i teraz że starter nie chce zapalić A z kopii pali. Po wykreceniu świecy była zalana jak krecilem rozrosznikiem.

fajnie ale nic nie rozumiem