Nawigacja, komputer, gniazdo zapaniczki w CHINOLU

Gniazdko podłączone bezpośrednio do akumulatora?

Też nad czymś takim myślę.

Tyle że szukam jakiegoś patentu, żeby zamontować telefon - AutoMapa na androidzie daję radę.

Poza tym chodzi mi po głowie jeszcze montaż pstryczka od wł/wył blokady.

Tra S nie wiem czy widzisz ale to forum z chodzi na psy izdepski zadaje dziwne pytania bo jest ciekaw jak to będzie ale dzięki takim jak on to forum jeszcze istnieje a ty się czepiasz wszystkiego , jesteś na nie jak tak dalej będzie to nikt nie przyjdzie i nie będzie zadawał pytań i jak zamkną to forum to dzięki takim jak ty

Może nie zamkną tego forum. Raz już schodziło na psy ale nie znikło.

A po to jest język żeby pytać. Bez pytań forum by nie istniało.

komoornik napisał:

Gniazdko podłączone bezpośrednio do akumulatora?
Też nad czymś takim myślę.
Tyle że szukam jakiegoś patentu, żeby zamontować telefon - AutoMapa na androidzie daję radę.
Poza tym chodzi mi po głowie jeszcze montaż pstryczka od wł/wył blokady.

Z akumulatora wychodzi bezpiecznik, do instalacji skutera. Ucięty jest kabelek za bezpiecznikiem i wstawiona kostka łączeniowa. Do kostki wchodzi - prosto z akumulatora, i wchodzi + od bezpiecznika. Z + i - wychodzą kabelki na gniazdo zapalniczki oraz na instalacja skutera. Kabelek do gniazda zapalniczki ciągnie się do tego miejsca co jest gniazdo przyczepione, i znowu tam jest kostka łączeniowa do której wchodzą kable już oryginalne z gniazdem. Jak kupiłem gniazdko to wychodziły z niego 2 krótkie kabelki + i -.
Po połączeniu tego wkręciłem gniazdo na wkręty, a przed otworami gniazdka dałem 2 podkładki.

Co do mocowania to tak jak widzieliście. Wziąłem zwykłą blaszkę znalezioną na strychu, co miała jeden wielki otwór i kilka malutkich (chyba na jakieś mocowanie zamku lub coś), no i to pod lusterko, a na końcu śrubeczką przykręciłem część uchwytu, który dostałem z uchwytem przyssawka. Kombinowałem, aby to przymocować na przyssawkę, ale nie dało rady bez przyssania do licznika, to już wolałem mieć to przyczepione pod lusterko.

PS: izdebski przez b ;)