Nasze profile na NK/FB

Adverion napisał:

tylko żeby się RudY zgodził :-P


No i tu będzie problem : )

Mumin, aleś dał, jak jest końcówka “profile” to każdemu się swoj wyświetla, wejdz w galerie i skasuj z linku “galery”

Ale jamu chyba właśnie o to chodziło :stuck_out_tongue:

RudY, to jest dobry pomysł z tymi fotkami skuterów :slight_smile:

http://nasza-klasa.pl/profile/3884145 ;p

Damianho, A najlepiej by bylo jakby kazdy dal foto na swojej maszynie i potem to na nk wzucic wtedy by bylo ok :wink:

Ale nie każdy może posiadać fotografa… i może nie wszyscy by tak chcieli… najlepiej swojej maszyny i pinezkę przypiąć że to jest tego i tego maszyna… a najlepiej kilka fotek np. 2 fotki jednego motorku… ale nawet i 1 byle było…

To pozostaloby tylko przekonac modow :wink:

a to nie będzie łatwe… a szczególnie chodzi tu o Rudego bo to on założył to konto na NK :stuck_out_tongue:

Hmm… Powiedz ze mu DT’ke do pełna zatankujemy ;D

On już mało na DT jeździ pewnie. Powiedzmy że kupimy mu hamulec do roweru.

Brembo :mrgreen: nie wiem jak je wpasujemy ale jakoś się da rade + zaciski :lol: :stuck_out_tongue:

EEeeee no :stuck_out_tongue: na taki układ to ja się zgadzam :stuck_out_tongue_winking_eye:
Za paliwo do DT też bym się nie obraził :smiley:
Za to to ja bym tam mógł zrobić huhu :stuck_out_tongue:

A tak serio to Adverion chciał pasy na konto i chciał to sam zrobić - dać mu ? :smiley:

ja uważam to za doby pomysł :slight_smile:
a ty RudY co nie możeszł?

Jemu się nie chce a ja mogę zrobić w wolnym czasie… bo ostatnio troszkę tego czasu mam :wink:

No to daj mu nie.

daj mu , bo to nawet jeżeli by coś z tym kontem robił ( w co bardzo wątpie bo nie miał by po co ) to i tak na tym by nikt nie ucierpiał więc może tylko pomóc : D

Posłane na PiWi …

Chyba Pi dabliu

Ke ?! / RudY

Żal xD