najlepszy skuter...

jakiś co ma silnik 2t

no coś ty? ;p konkretnie

75km/h będzie jechał tylko skuter dwusuwowy chłodzony cieczą , a takiego nie zakupisz do kwoty 3 tyś. nowego.

Patryk mylisz sie streetka po wymianie modułu i zdjęciu blokady na wario poszła 80km/h sam widziałem razem z Wodzem.

Krzysiek, zastanawiałeś się z Wodzem jaka byłaby żywotność Street'ki jeżdżąc często 80km/h?. Patryk ma tu rację, tylko markowy sprzęt i to chłodzony cieczą może pozwolić sobie na takie prędkości. Mój Agility 50 4T, na serii, też czasem pocisł 75km/h, ale gdybym często tak jeździł to po sezonie musiałbym remontować silnik.

Ja mam Piaggio NRG MC2 96'. Chodzi cudownie. Zostały wymienione tylko - tłok i cylinder (niesportowy 50) na nowe. Przebieg tego wymagał. Jestem bardzo zadowolony - v-maxa nie sprawdzałem ale jechałem ostatnio 95 km/h. Polecam !

kup 4t made in china zdejmujesz blokady i 75 ci ciska :D

75 licznikowe, realne 65km/h

Motobi sowa v max 83km/h GPS mierzone,standardowo jeżdżona 55-60.Przebieg po 7 latach 37 tyś

witam przyjaciele ja uważam za jeden z najlepszych skuterków o pojemności 50 BARTONA FIREFOXA ponieważ jest dosyć mocny ma silnik 4,3 km jego prędkość maksymalna waha się pomiędzy 78 km/h a 85 km/h zależy od masy kierowcy i wiatru model jest z 2011r ja go kupiłem za 3850 zł nówka z salonu ale używany można kupić za jakieś 3200zł

ja prywatnie jestem bardzo zadowolony z tego motorka jeszcze mi się nic w nim nie zepsuło spełnia moje wymagania i na drodze jedynie yamaha aerox mnie odstawiła tylko że aerox nowy kosztuje 12000 zł i ma ponad 8 km

Aerox nie kosztuje 12000zł. Z tymi 8 km też przesadziłeś. Nawet ze sportowym wydechem nie będzie mieć tylu koni.

Aerox ma jakieś 6-7km jak się założy porządny sportowy wydech;p

PS RAFXXX96 czemu twoje trzy posty są takie same i samowychwalasz tylko swój skuter?