MZ SM 125

czyyyyyyyyyyyy! :smiley:

Tczy :smiley: lub dywa jak nie masz błotnika :smiley:

3 !
I customowe blachy na tablice tak jak ja mam :smiley:

To jest SM, więc wszystko powinno byc jak najbardziej zadziorne, kanciaste, więc jedynka odpada.
Dwójka też odpada, bo ma błotnik, który pozwala być tablicy tylko w jednej pozycji.

Wybieram obcję numer TRZY, bo dorobisz sobie kawałek blachy pod tablicę i będziesz mógł zaczepić tablicę, jak tylko będziesz chciał :smiley:

Siemanko ;D

No więc polerki rantów felg już skończone :slight_smile:
Plastiki oddane do lakiernika
Lampa numer czyyyyyyyyy zamówiona
Handbary pomalowałem na czarny mat

Później dodam foto

Czekamy na foty, tylko nie takie wielkie jak były w 1 poście :stuck_out_tongue:

Siemanko : P

Daje foteczki felgi z polerką rantu ( nie widać dokładnie bo jest zabrudzona ale tak to jest lustro :P) plastików które pokleiłem bo baran zaliczył glebe postojową … i lakierów




Tsaa to kiedy robiłeś tą polere, że już się zabrudziła hęęę ?

Ściema bo lustra ni ma xD
Mogłeś przetrzeć szmatką minuta roboty więcej by Cie nie zbawiła ;p

Mafioz napisał:

Ściema bo lustra ni ma xD


Do tego zmierzam :P
No ale co by mu dało przecieranie jak i tak nima lustra :D

co wy możecie wiedzieć …

Macie fotkę w czasie polerki … po tym jeszcze była w chuj polerowana a teraz jest po prostu zajebana a fotki cyknąłem na szybko


[ Dodano: 24-08-2010, 21:11 ]
Siemanko Siemanko :slight_smile:

Dzisiaj odebrałem plastiki od lakiernika
Zrobiłem mocowanie tablicy pod lampę diodową

Jutro przyjdzie lampa i składam to wszystko do kupy teraz zdjęcia plastików





Zdjęcia słabej jakości bo słabe światło jutro w dzień cykne nowe :slight_smile: LAKIER KAMELEON ZIELONO - ZŁOTY

nie podoba mi się kameleon w motocyklach… No ale zobaczymy jak to złożysz jak będzie wyglądać… Powodzenia ;).

Ogólnie lakier jest ten co na tym motocyklu bo braliśmy razem z jednej puszki : )

hmm… no na tym ładnie wygląda :D. Składaj, bo aż jestem ciekawy :).

Będzie kozacko :smiley:

Siemano mały up…

Przyszła lampa oraz założone plastiki.
Niestety muszę jeszcze zrobić porządne mocowanie wydechu bo pali boczki :frowning:
Daje pare fotek



Kozak wygląda :wink: :smiley:

Phew obleci :stuck_out_tongue:
Nie no jest słit :slight_smile:

Ile dałeś za ten lakier jeśli można wiedzieć? Tzn żeby pomalować całe moto, bo ty wziąłeś na pół z kumplem?

Za puszkę daliśmy 800 zł lakier rozdzieliłem na pół z bratem dokładnie na jego motor potrzeba było 700 ml a na moj 300 ml z czego rozcięczyliśmy do 400ml. Pamiętaj o tym że pod lakier trzeba dać odpowiedni kolor… Do tego lakieru co ja mam nadaje się tylko czarny połysk a na czarny połysk dopiero lakierujemy kameleonem. Można dać różne czerwone wtedy motor mieni się na trochę inne odcienie : ) U brata był małowany właśnie na czerwony lakier wynikiem czego jest trochę jaśniejszy kolor i więcej zielonego. U mnie natomiast był pryskany na czarny połysk wynikiem czego jest więcej brązu - złotego i on przechodzi w zielony a nie odwrotnie jak u mojego brata. Pozdro

[ Dodano: 08-05-2011, 15:17 ]
Tak postanowiłem że wkleje ;d pokaże jak się prezentuje