Motorower w Biedronce

Macie trochę złą koncepcje na temat produktów i przedmiotów z biedronki. Chyba nie myślicie że biedronka była by w stanie zaprojektować i zbudować motocykl. Dla tego biedronka zleca to danej firmie by dla niej wyprodukowała ileś tam tych moto. Potem biedronka przykleja własną nazwę i sprzedaje. Tak się promują dla tego nie można od razu mówić że co jest z biedronki to jest do bani bo to nie prawda. Kiedyś w biedronce kupiłem radio do samochodu ale nie było wyprodukowane przez biedronke. Radio było full wypas wejście na USB i wogóle wszystkie bajery a zapłaciłem tylko 170 zł. Sprzedałem kumplowi i do dziś z niego korzysta.

No to chyba jest oczywiste że biedronka nie robi skuterów tak samo jak nie daje mleka, nie znosi jajek ani nie wyciska soków.
Jest pośrednikiem i tyle i nie widzę żeby ktoś tu twierdził inaczej więc nie wiem do czego uderzasz.
Router to nie marka dla biedronki, to marka dostępna w różnych kanałach dystrybucji.

madi napisał:

dziadostwo...

Hehe, pisałem, że dziadostwo a teraz kupuję Routera WS 50. Cóż to się porobiło

Ja w ogóle nie uważałem pojazdów z małymi silniczkami w wersji z manualną skrzynią biegów. Teraz się zastanawiam nad sprzedażą swoich skuterków i pod uwagę biorę właśnie ten model. Traktuje to jako wprawę przed kursem na kat. A.

Jak chcesz iść na A to nie musisz kupować motoroweru, manualnej skrzyni się nauczysz w kilka minut.

Pewnie tak, ale nigdy nie jeździłem motorowerem i nie wiem czy manual sprawdzi się w codziennej jeździe po mieście czy nie będzie lepiej zostać przy automacie tyle, że z większym silnikiem.

a ja z kolei nigdy nie przesiadłbym się na manuala ;) automat to jest to - silnik chodzi na stałych obrotach , przyspieszenie jest dobre i jazda jest bardzo komfortowa.

A ja jakoś nie widziałem tych motorowerów w Biedronce. Powiem wam, że wizualnie, optycznie to podoba mi się taki motorower.