Motorower, tani, małe spalanie - co kupic?

ale chyba pozostanę przy Routerze WS 50 :p
i jeszcze paliwo po 2 zl.... :p
a nie, tak tylko mażę :p

a to za ile dostanę Router WS 50 ?

Postaraj się jednak kupić w autoryzowanym sklepie,który ma własny serwis bo istotny jest przegląd "0" a w marketach tego nie ma.Do Lublina nie jest tak daleko,może po drodze coś się trafi.Ostatecznie jest opcja sklepu wysyłkowego,wpłać tylko zaliczkę,reszta po dostawie,odpaleniu i moga być gratisy.Musisz trochę sam popracować bo w necie jest wszystko.Swoją drogą jestem trochę zaskoczony bo :u żródła: czyli w Dębicy sprzęt jest droższy niż w innych miejscowościach.

aprilia rs 50 , sr 50
yamaha aerox
derbi senda 50
yamaha dt 50
tgb 303rs
honda ns
niskie spalanie

Kotli111 napisał:

aprilia rs 50 , sr 50
yamaha aerox
derbi senda 50
yamaha dt 50
tgb 303rs
honda ns
niskie spalanie

Chyba nie widzisz, co lub gdzie piszesz. Wszystkie te motorowery mają 2-suwowy silnik, więc spalanie ok. 4-5 litrów w normie. Gdy przyciśniesz, spalą 6-7.
U mnie Yamaha pali ok, 4-5 litrów na setkę. W terenie dochodzi nawet do 8.

DeelBeat napisał:

Kotli111 napisał:
aprilia rs 50 , sr 50
yamaha aerox
derbi senda 50
yamaha dt 50
tgb 303rs
honda ns
niskie spalanie

Chyba nie widzisz, co lub gdzie piszesz. Wszystkie te motorowery mają 2-suwowy silnik, więc spalanie ok. 4-5 litrów w normie. Gdy przyciśniesz, spalą 6-7.
U mnie Yamaha pali ok, 4-5 litrów na setkę. W terenie dochodzi nawet do 8.

wszystkie te palą po 4-5, 6-7 l ?
rozważam również Junaka, motorower, ale to po 4 000 - 5 000 PLN
Jeśli się ktoś orientuje, to mówcie jakiego Junaczka brać, ale nowe odpadają, za drogo :/

Ja, gdybym kolejny raz miał wybierać coś w pojemności 50ccm, to ponownie wybrał bym motorower Kymco. Spalanie tylko 2L/100km przy silniku 80ccm - cena nowego w salonie tylko niecałe 4tys. zł....
Dla mnie skuter, który pali 4-5L/100km to nieporozumienie. Tyle spalają teraz motocykle ze 100 konnymi silnikami, a nie skuterki z 3-ma kucykami!

oo, fajnie, są konkrety :p
a jaki ten Kymco by był, to ma jakąś dalszą nazwę, albo coś ? :P

Kymco na polskim rynku oferuje jeden motorower Nexxon 50 - bardzo podobny do Hondy Vision.
Nexxon jest jedynym na rynku motorowerem, który na bazie silnika z Hondy Cub kontynuuje tą kultową linię motorowerów. Niezawodny silnik z Hondy Cub, bardzo dobre wykonanie. Praktycznie niezawodny motorower, którym bezawaryjnie ludzie przejeżdżają setki tysięcy kilometrów. I to za niecałe 4tys. zł za nówkę z salonu. Wiem co piszę, bo byłem jego szczęśliwym posiadaczem, i nadal jestem świadkiem jego bezawaryjnej jazdy.

DeelBeat napisał:

Kotli111 napisał:
aprilia rs 50 , sr 50
yamaha aerox
derbi senda 50
yamaha dt 50
tgb 303rs
honda ns
niskie spalanie

Chyba nie widzisz, co lub gdzie piszesz. Wszystkie te motorowery mają 2-suwowy silnik, więc spalanie ok. 4-5 litrów w normie. Gdy przyciśniesz, spalą 6-7.
U mnie Yamaha pali ok, 4-5 litrów na setkę. W terenie dochodzi nawet do 8.

Co ty pieprzysz ? przykladowo: aerox pali 3,5 . tgb do 4 , aprilia 3,5 - 4

Kotli111 napisał:

DeelBeat napisał:
Kotli111 napisał:
aprilia rs 50 , sr 50
yamaha aerox
derbi senda 50
yamaha dt 50
tgb 303rs
honda ns
niskie spalanie
Chyba nie widzisz, co lub gdzie piszesz. Wszystkie te motorowery mają 2-suwowy silnik, więc spalanie ok. 4-5 litrów w normie. Gdy przyciśniesz, spalą 6-7.
U mnie Yamaha pali ok, 4-5 litrów na setkę. W terenie dochodzi nawet do 8.
Co ty pieprzysz ? przykladowo: aerox pali 3,5 . tgb do 4 , aprilia 3,5 - 4

No nie do końca. Apka pali 4-5 litrów, Rox pali też około 4-5. Jedno ma jeden kolega, jedno drugie. Chłopak siostry ma Apkę także i pali mu też 4-5 litrów, a ja mam DT 80, która pali 4-5 na asfalcie, w terenie ok. 7-8.

no mowie wszystkie te co wymienilem :

aprilia rs 50 , sr 50
yamaha aerox
derbi senda 50
yamaha dt 50
tgb 303rs
honda ns
pala do 5 l, a jezeli sie przycisnie i na pelnym non toper to do 6 l