Motor Oil do Toros El Clasico

Obejrzyj świece. Może masz źle wyregulowany gaźnik. Ja swój z tydzień regulowałem. Trudne acz nie niewykonalne :) . Sprawdź też luzy zaworowe. Mi się zdażyło takie zgaśnięcie może ze dwa razy na przelatane 5k km i nie mam pojęcia, co może być powodem.
Co do mulenia, to mojemu pomaga zjazd z długiej nie koniecznie stromej górki z jak największą prędkością a jak najmniejszym gazem.

CEFA napisał:

czasami nie zbiera ci sprzeglo(ciagnie starczy nie wiele )moze przez to gasnac
moga byc tarcze wypatrzone -skrzywione troche i to moze byc przyczyna gasniecia na wolnych i wcisnietym sprzegle
zakladam ze wolne obroty masz ok

No dobra a więc co teraz mam zrobic wymienic tarcze??

emilos napisał:

Obejrzyj świece. Może masz źle wyregulowany gaźnik. Ja swój z tydzień regulowałem. Trudne acz nie niewykonalne :) . Sprawdź też luzy zaworowe. Mi się zdażyło takie zgaśnięcie może ze dwa razy na przelatane 5k km i nie mam pojęcia, co może być powodem.
Co do mulenia, to mojemu pomaga zjazd z długiej nie koniecznie stromej górki z jak największą prędkością a jak najmniejszym gazem.

Ok dzieki wielkie sproboje dokladnie wyregulowac gaznik i zjechac z gorki wbije 4 i malo gazu :D A mam takie pytanko wymieniales moze dysze gaznika w tym Torosku jak tak to na jaka szerokosc:)

U mojego klasyka też będzie potrzebna regulacja.Motorek jest bardzo dobry tylko wkurza mnie to mulenie muszę czekać parę minut żeby zaczął jeździć.Jaki olej najbardziej też polecacie

Ja tam wlalem Motor Oil i smigam narazie i to dosyc dobrze ale na wiosne kupie ksiazkowy Toros Semisynthetic 4T :)

Barti nie wymieniałem w silniku nic. Poza cierpilwą regulacją nie grzebałem bo nie musiałem. Jest to jednak produkt chiński i każdy egzemplaż może mieć inne bolączki. Zdjąłem tylko osłone gumową z filtra powietrza pod siedzeniem. Ładniej warczy :)
Adi co do oleju to już wiele na ten temat było rozmów a co człowiek to conajmniej dwie teorje :) Jedni mówią, że na oleju nie należy oszczędzać, a inni, że ten silnik na wszystkim będzie śmigał.
Mi się dorze jeździło na Motulu syntetycznym i mogę go szczerze polecić. Jedyna jego wada to cena. Na zimę zalałem orlenowskim półsyntetykiem 4T i wydaje mi się, że trochę ciężej silniczek chodzi, ale nadal jeździ :)
Najważniejsza jest chya jednak częstotliwość wymian.

emilos napisał:

Barti nie wymieniałem w silniku nic. Poza cierpilwą regulacją nie grzebałem bo nie musiałem.

No własnie ja go wyregulowac do konca nie moge jak wezme zrobie tak ze po nacisnieciu sprzegla nie gasnie to na postoju obroty do 4 tys dochodza i juz nwm co zrobic puki co to mam zrobione tak ze nei gasnie a obroty na postoju wachaja sie miedzy 3,5 do 4 tys :(

Witam mam pytanie gdzie mozna kupic prawy dekiel(plastki) od Toros El Clasico i w jakiej cenie. Bo ostatnio przy 7k obrotow na 3 biegu jade jade i nagle slysze '' bum i dzwiek upadajacego plastiku'' tak oczywiscie odpadl mi prawy dekielek narazie skleilem go ''kropelka'' ale nwm jak dlugo to wytrzyma a urwal sie tak ze srobka zostala a dekielek polecial i obok srobki byl taki wiekszy kawalek wiec skleilem go i sie narazie trzyma ale brzydko to wyglada i chcial bym kupic nowy caly dekiel, a na bak znow mi spadla czesc od ciagnika rolniczego i jest wgnieciony bak i mam pytanie ile moze on kosztowac i czy duzo roboty z jego wymienieniem

Z góry dziekuje :)

Poszukaj tu:
http://motor-x.pl/czesci-el-clasico?vManufacturerSlug=toros
Co prawda części są raczej do Barton Ranger Classic, ale do Torosa powinny pasować.

Kurde emilos jak ja ci dziekuje :D tylko szkoda zze trzeba kupic 2 dekle bo inaczej wygladaja a koszt tego to 140 zł :( no ale cuz przezyje a bak to potem sie zakupi:D dzieki wielkie jeszcze raz

Kurde mam problem rozlecial mi sie tylni lewy kierunek i musze zakupic w tym co emilos podal to troche drogo mnie to wyjdzie macie jakas strone aby wmiare przestepnej cenie kierunki kupic