Moduł CDI - historia nie z tej Ziemi.

kozel13 a mnie zdjęcie blokady z wariatora zajęło niecałe 10 minut

Dokładnie, blokada z wariatora to chwila. Oni to na miejscu zrobili. Kazali przyjść za 2h i było gotowe.

no wlasnie sam bym to sobie tez zrobil ale nie umiem zablokowac wariatora... ;/

kozel13 napisał:

a i modul odblokowany znalazlem na allegro cena 100zl i dziala ale kolo z serwisu powiedzial ze modul mi nic nie da jest myk elektroniczny i cena zdjecia tej blokady 210 zl

Odgrzebuję trochę kotleta - ale - mam ten sam temat co założyciel tematu. Moduł zapłonowy nie jest taki sam jak w innych skuterach 2T. Zamiast 6 pinów ma tylko 4.
W chwili obecnej na Allegro znalazłem taki moduł za 100zł (odblokowany). Natomiast w hurtowni ten sam moduł kosztuje zdecydowanie (aż się idzie zdziwić ile) mniej. Jedyny problem to taki, czy masz instalację DC czy AC w skuterze, bo są 2 typy modułów.

witam wszystkich posiadam questa 50 9b 4t mam maly problemik przy rozlaczaniu modulu cdi przez przypadek wyrwalem dwa kabelki z pinu mam dwa piny 4 i 2 to wlasnie z tych dwuch wyrwalem sa to kolory czerwony z czarnym paskiem i czarny z bialym paskiem teraz mam klopot bo niewiem jak je wlozyc w kostke powiedzmy patrzac na modul mam zatrzask z prawej strony to czy kabelek czerwony z czarnym paskiem ma byc na dole czy u gury jesli ktos moze pomuc to poprosze GG 34851395 HIREK

popierwsze dziekuje bardzo za odpowiedz na muj problem wczesniejszy

a teraz na serio o tuz kupilem i wymienilem modul oczywiscie jak sie okazalo niepotrzebnie(nadal nie mam iskry na swiecy) powiem tak z zaplonu (przynajmniej mam tak w quest 50 4t)z zaplonu wychodza 4_ry kabelki dwa z nich sa podlaczone osobno (dla osobnych kabli napisalem wsuwki_a) czerwony z czarnym paskiem wsuwka drugi niebieski bialy pasek wsuwka i te co najbardziej mnie interesuja to żułty a drugi biały obydwa są w kostce i umnie przez te dwa kabelki przechodzi prąD PLUSOWY czy tak ma byc prosze o pilna pomoc do poniedzialku musze miec te informacje inaczej bede musial zapieprzac 20 klockuw z laczka prosze pomuscie nadmieniam ze niemam czujnika w bocznej stopce to tak zw kopulki dochodzi prad prosze pomuscie


to jest rozrysowane w razie pytań pisać.
Fota na wrzuta