Łódź- wspólne wycieczki

gg do mnie 7154338 jak cos to pisz

Kto do nas dołączy?

ja bym pojechała ale nie na cały dzień bo już mam troche planów:) także może innym razem

runningwild a w jakich godzinach mozesz jechac

no właśnie.. w jakich godzinach pasuje Ci to może jakoś uda Nam się dostosować

Ja mam pomysł żeby w któryś weekend spotkać Grupę Łódzką z Grupą Mazowiecką - do Skierniewic mamy około 70km (połowa drogi) czyli niezbyt daleko i może z tego wyjść bardzo fajna sprawa. Pogada się, powymienia doświadczeniami, a takie spotkania mogą co jakiś czas się odbywać.

ja bym miała czas tak myśle 15-17, ale spoko, innym razem moge z wami pojecheć przecież:)

moze byc. napisz do mnie na gg 32456705 to sie dokladniej umowimy

Dzień udany... kto nie był niech żałuje

Potwierdzam, potwierdzam byl udany
moze nastepnym razem wieksza grupka sie zbierze

to gdzie i kiedy teraz lecimy :)

Witam Jestem Ze Zgierza Więc moge się dołączyć do jakieś wycieczki , a zbliża się koniec sezonu . Nie myślicie o Organizacji Zakonczenia ? ;D

proponuję w ostatnią sobotę lub niedzielę października wspólną przejażdżkę po okolicy. Można zajechać gdzieś nad Grabię i w jakimś malowniczym miejscu zakiełbaskować przy ognisku... albo co innego, ładnych miejsc jest dość.

Jeszcze niecałe 2 miesiące do pierwszego dnia wiosny mamy tak długi czas więc łatwiej zaplanować ten dzień. Myśle o przejażdzce grupą skuterów właśnie tego dnia. Wszystkich gimnazjalistów i gimnazjalistki namawiam na wspólne spędzenie dnia wagarowicza.