Kymco vs Keeway

przepraszam za nie spójne zdania i błędy ,ale pisałem na szybko za pomocą telefonu

@benekpe ostrożnie bo niektórzy są skłonni uwierzyć :D Dużo zależy też na ile skuter Ci potrzebny bo jak np. planujesz na dwa sezony a potem prawko a2 to nie warto dokładać do czegoś lepszego :)

tak jak kolega wyżej jak chcesz coś szybkiego to lepszym rozwiązaniem bedzie a1 lub a2 zależy ile masz lat.

Mam 16 lat i chce jeżdzić do szkoły ( dwa sezony )

Kupie Kymco 50cc za 3,5 tyś ?

PS> Widziałem nad morzem , ratownicy jezdzili quadami kymco , wiec chyba są dobre

nowego nie kupisz, dobrą używkę już tak

to byłem w sklepie to proponowali mi keewaya bo pytałem się o zippa to powiedzieli ze całkowicie chiński jest

i keeway i zipp są całkowicie chińskie.

Jak chcesz to kup rometa coś ala kymco tylko że tańsze nie psują się jeźdzą Ja mam już 2 rometa i jestem zadowolony 1 miałem 4 lata i nic się nie psuł

Poważnie mówiąc to jak masz się zastanawiać nad Rometem to bierz tego Keewaya, będziesz miał większy spokój.

już nie wiem kogo słuchać mam , żaden skuter nie dobry...

To bardzo prosta sprawa.

Jeśli chcesz nówkę to pozostaje Ci jakiś mały keeway, jak w grę wchodzi młoda używka to wybierz kymco.

Nooo wkoncu konkrety

Tylko, że fajniejsze modele Keewaya kosztują ponad 4 tysiące :)

Warta jest aprila z 2008 roku ? przebiego 10 tyś ?

Nie.

Może warto się zainteresować Pipką Kymco. Model nowy, części będzie sporo.

Gabriel Rutk... napisał:

Warta jest aprila z 2008 roku ? przebiego 10 tyś ?

ja uważam że warto jest się tym zainteresować bo aprilie są lepsze jakościowo od kymco i keewaya to jest wersja na gaźniku czy wtrysku? ile za nią?

ziomek1 napisał:

Gabriel Rutk... napisał:
Warta jest aprila z 2008 roku ? przebiego 10 tyś ?

ja uważam że warto jest się tym zainteresować bo aprilie są lepsze jakościowo od kymco i keewaya to jest wersja na gaźniku czy wtrysku? ile za nią?

Uwielbiam takie pytania, żadnego zdjęcia czy opisu, a Ty odpowiedz Forumowiczu. Z rocznika i przebiegu (możliwe, że kręconego) nikt Ci nie poda sensownej odpowiedzi...

lucek71 napisał:

ziomek1 napisał:

Gabriel Rutk... napisał:
Warta jest aprila z 2008 roku ? przebiego 10 tyś ?

ja uważam że warto jest się tym zainteresować bo aprilie są lepsze jakościowo od kymco i keewaya to jest wersja na gaźniku czy wtrysku? ile za nią?

Uwielbiam takie pytania, żadnego zdjęcia czy opisu, a Ty odpowiedz Forumowiczu. Z rocznika i przebiegu (możliwe, że kręconego) nikt Ci nie poda sensownej odpowiedzi...

Otóż to ! żadnego opisu, zdjęcia i weź zgaduj czy się opłaca. Nawet nie napisał co to za aprilia...

Co do tego, ze kazde Kymco jest dobre... Ja osobiście używałem ZX-a i złego słowa nie mogę powiedzieć. Te skutery wytrzymywały po kilka - kilkanaście tysięcy kilometrów z idiotami na grzbiecie wiec są niemal pancrne. Ale dostac eraz dobrą używkę... Ech, cieżko.

Mój kolega z pracy (mieli Kymco w wypożyczalni skuterów w Grecji) mówi, że najlepsze są Super 8 i Super 9. Kymco Like w żadnym wypadku. Agility też nie takie najlepsze. To jego zdanie. Uważa on też, że lepiej kupić markowy sprzęt po nastolatku niż nowego chińczyka.