Kurtka motocyklowa OZONE. opis i opinia wg. Danielsona

ale czy ta czy może inna jakaś?
droższa już raczej nie

Widziałem dzisiaj typka w kurtce Ozone Duke i wyglądał normalnie. Ja mam Adrenaline Dox i też w niej normalnie chodzę, tylko ochraniacze powyjmowałem. Jak dla mnie, to taka lepsza od cywilnej, bo cieplejsza i lepiej dopasowana :wink:

P.S. Niedługo dam test/opis mojej kurtki :wink:

no właśnie ja zabardzo tych ochraniaczy nie potrzebuje, bez by chyba była tańsza ale chyba nie ma takiej bez nie?
i jak kupować to mam szukać w pół polski sklepu czy allegro jakoś da się to ogarnąć?

jak to w Biblii mówili: Szukajcie a znajdziecie. :smiley:

Szympa napisał:

no właśnie ja zabardzo tych ochraniaczy nie potrzebuje, bez by chyba była tańsza ale chyba nie ma takiej bez nie?
i jak kupować to mam szukać w pół polski sklepu czy allegro jakoś da się to ogarnąć?




To na chuj ci kurtka motocyklowa bez ochraniaczy?! Przecież bez nich nie spełni w razie czego w pełni swej funkcji -,-

To na wacuś ci kurtka motocyklowa bez ochraniaczy?! Przecież bez nich nie spełni w razie czego w pełni swej funkcji -,-

On to chyba w niej chce tylko wyglądać :)

hahahahaah kurtka motocyklowa bez ochraniaczy xDD
prześcieradło se załóż kurde i czarne majtki będziesz jak batman przynajmniej wyglądał skoro nie zależy Ci na bezpieczeństwie tylko wyglądzie xD
Praktyczne też jest bo na basenie ściągniesz prześcieradło i w majtach możesz do wody wskakiwać ;p

no bo cracker nie ma takiej mocy :smiley:
jak te ochraniacze tam w ogóle wyglądają? jakieś te łokcie na przykład są 3 razy większe czy jaką
no i to czy inna może jednak?

i czym różni się
ta
http://allegro.pl/ozone-duke-kurtka-motocyklowa-wys-0-zl-gliwice-i1282286428.html
od tej
http://allegro.pl/kurtka-motocyklowa-ozone-tekstylna-duke-skuter-s-i1273166605.html

bo ceną na pewno ale czym jescze? i którą brać

Na moje to są identyczne, poza obszerniejszym opisem tej droższej.

no identyczne. Wiadomo, że niektórzy mają droższe a niektórzy tańsze :stuck_out_tongue:

Szympa przecież widziałeś jak wygląda ta co ja mam … a protektóry to tylko takie wkładki prawie nie zauważalne :slight_smile:

jaką masz RudY? Sięnie chwaliłeś :stuck_out_tongue:

musisz mi pokazać jeszcze raz, od brata ma,
ale to w huj duża ta różnica cen

Teraz latam cały czas w Ozone Monza od brata :slight_smile: Jest “kontuzjowany” i jego moto na razie stoi cały czas i może jeszcze TROCHÊ postać :confused:

Dziś przymiećrzałem Modekę Travelling Gear za 350zł, i wydaje się całkiem fajna, tylko że jest masakrycznie sztywna.

Wszystkie kurtki motocyklowe są dużo sztywniejsze niż normalne ciuchy …

W sumie wydaje mi się że będzie ciepła taka kurtka, jak w sklepie w niej chwile postałem to już mi się plecy mokre robiły.

ohh a w domu jak postoich w kurtce jakielkolwiek to się nie zaczynasz pocić? xd

Kowal, a nie ma czegoś nowszego? Bo tego modelu nie produkują już od kilku lat… więc cena nie jest rewelacyjna :stuck_out_tongue: Są lepsze, fajniejsze i tańsze kurtki :wink:

Jeżeli masz zamiar dalej pajacować, że chcesz koniecznie mieć dobra kurtkę zimową, jak i motocyklową, to się uspokój, bo takie pierdolenie jest wkurwiające :wink:

Cenzura nie działaż

pierdolenie wkurwiające jebać pierdolić

takie sprawdźenie, a co do zakupów to stwierdziłem że motocyklowa jest jednak za sztywna do normalnego chodzenia.