Kułeczka na śniegu

Już spokoj bo sie robi zamieszanie! NQ!

Ja wczoraj jechałem z naprawdę małą prędkością i przygotowywałem się do hamowania ale i tak zatrzymałem się dwa metry dalej niż bym sobie tego życzył. Na śniegu oczywiście...

Michał napisał:

Już spokoj bo sie robi zamieszanie! NQ!

"NQ" mam wyjsc?

DooOminO nie rozpoczynaj kolejnej wojny bo to nie ma sensu. Wszyscy dobrze wiemy że lubisz się kłócić ale rób to gdzie indziej :)

Semir napisał:

DooOminO nie rozpoczynaj kolejnej wojny bo to nie ma sensu. Wszyscy dobrze wiemy że lubisz się kłócić ale rób to gdzie indziej :)

urzekła mnie
twoja historia.

DooOminO napisał:

Semir napisał:
DooOminO nie rozpoczynaj kolejnej wojny bo to nie ma sensu. Wszyscy dobrze wiemy że lubisz się kłócić ale rób to gdzie indziej :)

urzekła mnie
twoja historia.

A mnie twoja.
Przeważnie nie piszę takich postów, ale teraz to zrobię.
Przeglądam forum codziennie i codziennie widzę twoje posty. Nie zaprzeczę, czasami pomagasz, ale i tak w sposób, który mnie osobiście bardzo się nie podoba. Praktycznie w każdym poście do czegoś się dopieprzasz, a nawet jeśli odpowiadasz na temat, to albo krytykując kogoś, albo bezsensownie ironizując. W internecie jest wiele stron, które bardziej nadają się do pisania postów tego typu, więc jeśli masz ochotę pogadać o skuterach, czy o czymkolwiek o czym gadamy na forum to pisz- ale jeśli chcesz wejść tutaj tylko po to, żeby pisać bezsensu tak jak teraz, to nie ma sensu żebyś tutaj wchodził...

Zgadzam się z belebele !

całkowita racja. Spokój z kłótniami