który z tych skuterów wybrać?

kupilem, okaże sie czy bede jeżdził czy nie heh.
kupiłem tego keewaya Ry8 co stał za 1700zł, oddał za 1450zł +kask tylko szzeki do wymiany, aku, licznik coś nie tak i żarówka przepalona ale spodobał mi sie i mam nadzieje ze bedzie chodził

Ten co pisałeś o nim od początku, tak? fajny skuter, ale 2 suw, jak możesz to napisz po tankowaniu ile pali (w sumie jak kupiłeś tak tanio to zwróci ci się na paliwo). lucek71, mam skuter z 2008 roku, przejechałem na nim 10 tyś kilometrów, dalej jeździ, działa tak jak na początku, mimo że jest to też chiński twór tylko dużo pali). Jak kupisz nowy ze sklepu musisz docierać, nowe oleje, smary, filtry idt. A gwarancji i tak nie masz bo musisz co miesiąc na przegląd za 200 zł każdy jechać. Tak że nie mów mi że lepiej nowy ze sklepu kupić bo ten według ciebie nie będzie jeździć! jak chcesz to spróbuj sobie pojechać bassą we dwójkę z doczepionym kufrem-nie uda ci się. To by było na tyle informacji co do Ciebie lucek71. Zmieniłem już 3 jednoślady więc wiem co mówię.

teraz sie zastanawiam jakie zabezpiecenia zastosować bo skuterek stoi pod klatką nie ma nawet blokady kierownicy. Musze coś wymyślić zeby go nie zwinęli. Może macie jakieś pomysły?
Jeszcze małe pytanko, jak to jest z prawym lusterkiem, musze go mieć?

rafii997 napisał:

teraz sie zastanawiam jakie zabezpiecenia zastosować bo skuterek stoi pod klatką nie ma nawet blokady kierownicy. Musze coś wymyślić zeby go nie zwinęli. Może macie jakieś pomysły?
Jeszcze małe pytanko, jak to jest z prawym lusterkiem, musze go mieć?

jakis lancuch daj,blokade na tarcze przykryj pokrowcem,i piciagnij stalowa linke od kola do pokoju swojego skoro stoi pod klatka . Ja tez mieszkam w bloku i trzymam skuter w piwnicy sasiedzi nie czepiaja sie ,wyprowadzam go po desce i tyle

Na necie znalazłem takie coś "przynajmniej jedno lusterko wsteczne (w takim przypadku montowane po lewej stronie)", ale po sobie wiem że wygodniej jest z dwoma, co do pytania o zabezpieczenia to przyłączam się bo sam nigdy nie wiem czym zapiąć najlepiej, nie wie może ktoś na ile działają te alarmy wstrząsowe z allegro (z blokadą zapłonu, syreną) ?

kamildre napisał:

Na necie znalazłem takie coś "przynajmniej jedno lusterko wsteczne (w takim przypadku montowane po lewej stronie)", ale po sobie wiem że wygodniej jest z dwoma, co do pytania o zabezpieczenia to przyłączam się bo sam nigdy nie wiem czym zapiąć najlepiej, nie wie może ktoś na ile działają te alarmy wstrząsowe z allegro (z blokadą zapłonu, syreną) ?

tak jak piszesz w motorowerze skuterze obowiazkowe jest jedno lusterko

kupiłem szczeki z RMS podobno bedą pasowac do keeway bo to wszystko to samo tak mi sprzedawca powiedział. Wy sie znacie to mi powiecie, na tej naklejce z tyłu jest taki numer 22 512 0060 Q.0001
CP. GANASCE MBK BOOSTER 94-YAM.
w zestawie mam szczeki i spręzynki dałem za to 40zł, co musze jeszcze kupic do wymiany? zmywacz tylko czy coś jeszcze?