Kto zamówił naklejkę?

słyszałem ale teraz dopiero to odczułem. ale dopiero czuje się mały jak jadę a przede mną tir i za mną tir i się zatrzymujemy tak w trojkę na światłach

słyszałem ale teraz dopiero to odczułem. ale dopiero czuje się mały jak jadę a przede mną tir i za mną tir i się zatrzymujemy tak w trojkę na światłach

Jak zaczniesz jeździć samochodem to dopiero odczujesz.

słyszałem ale teraz dopiero to odczułem. ale dopiero czuje się mały jak jadę a przede mną tir i za mną tir i się zatrzymujemy tak w trojkę na światłach

Jak zaczniesz jeździć samochodem to dopiero odczujesz.

Może kiedyś. Zarazie kupiłem skuter bo muszę być szybciej w domu a na prawo jazdy na razie nie mam czasu no i te koszty utrzymania samochodu...
Dobra już bo się off top zrobił

Co do nalepek ja bym zrobił trochę inne. teksty bardziej w stylu "Poczuj wolność...nie stój w korkach" niż "ja nie stoję w korku a ty tak baranie" (Sory ale napisałem tak jak mogliby to odbierać kierowcy)

hehe ale sie rozmowa rozwinela... dajcie znac jak beda naklejki 6x6 wtedy bede chetny nawet kupic 10 szt w rozsadnej cenie

hehe ale sie rozmowa rozwinela... dajcie znac jak beda naklejki 6x6 wtedy bede chetny nawet kupic 10 szt w rozsadnej cenie

Kupić? Będą za darmo:)

To obiecująca informacja.
Jutro zamówię na allegro naklejkę o nie staniu w korkach :P

Ja również w najbliższym czasie zamówię naklejkę na alledrogo ;-).

W tym przypadku tanio :PP

Dzisiaj wysyłam kopertę ;)

Gorzki wrote:

Dzisiaj wysyłam kopertę ;)

ile za nią zapłaciłeś?

z tą kopertą zwrotną, to chodzi o to, zeby w jednej kopercie zaadresowanej wysłać drugą zaadresowaną kopertę w środku, czy na jednej kopercie powiedzieć pani w okienku, ze chce zwrotna, czy jak?

Ja w piątek nadam koperty :-) bo na razie nauka :-(

ja na allegro zamówiłem;)

Bodajże 2 koperty + znaczki 3 ,19

Już dzisiaj wysłałem koperty priorytetem, więc może przyjdą niedługo :x

A mam taki pomysł, z naklejkami, może by zrobić takie jak są na górze strony, jest napis skuterowo.com taki biały skuterek na niebieskim tle o długości jakiej wyjdzie i wysokości ok. 3cm :-)

Zamówiona przez Allegro :-)

Zamówiłem na allegro i czekam :-)

Naklejka doszła we wtorek, dziękuje :D