Ktm

i bedze zajebiscie chce zobaczyc jak to będzie wyglądac po złożeniu , ale jak ty dorobiłes taki kawał plastiku?? z samej maty żywicy i spachliż? przecież to popęka :smiley: ktośmocniej noge połozy i to trzasnie , czy kawąłek czegos dokleiłesą

I wzocnij to mocowanie soczewy , bo to też długo ie pociśnie :slight_smile:

jak popęka to nie mój problem ale nie powinno popękać jest wzmocnione mata z żywica
soczewka także powinna się trzymać - pierw na gorąco przygrzałem śrubę do plastiku

po czym parę warstw maty z żywica

wrona, to nie popeka. jakbys nie pamietal to w speedzie tez w takim miejscu mialem ubytek tylko ze po lewej stronie mialem tez zywica+ szpachla zrobione choc trochę gorsze wykonanie nie dalem rady idealnego luku zrobić ale po wypadku wszystko popekalo a to cale i trochę wczesniej tez przezylo i nic an nie odrywalo się ani nie pekalo wiec jak dasz na dobrze odtluszczony i zmatowiony plastik umiećjetnie odpowiednia warstwe i odpowidnio wymiećszane to nie ma prawa peknac z byle piardniecia :wink:

musisz też pomarańczową robić :D? Ściągasz od tego mojego znajomego- Kazika16 z pj :D.

muszę :stuck_out_tongue: nie no ale po pierwsze on chyba ja sprzedał a ja robię swoja tak żeby była ładna do sprzedania a to akurat chyba najlepsza alternatywa a co to za ktm jak nie pomarańczowy :stuck_out_tongue:

Noo lakierek ci pięknie wyszedł. Ciekawe jak to będzie wyglądało. Składaj szybko :!:

No wiec pomalowane pomarańczowa perła








za farbę dałem 100zl i myślę że się opłacało

no bardzo ciekawie wygląda :smiley: czekamy aż to złożysz

ja tam już wiem jak ona będzie wyglądać jak skończy xD

Zaje***cie mocno bardzo ! :slight_smile: Składaj !

przed chwila zlozylem

wygląda śłicznie daj lepsze foty :0 anie kurde robione ceglą :slight_smile:

teraz skończyłem a trybie nocnym tak wychodzi … , na ile ja cenicie dodam ze jak ktos kupi to musi 500zl wydać na rejestracje ktm jest z roku 98

i chuj chce lepsze foty

wrona, Jutro

max 1500zł. A wygląda identycznie jak mojego znajomego ;).

Wygląda fajnie, a około tysiaka weźmiesz nawet więcej :wink:

oj jak dawno mnie tu nie było.
Ale widzę ze moja beta się spodobała i powstała taka druga :smiley:
Jak chcesz ja do stuntu to całkowicie odpada bak jest w podłodze i do bani się na gumie tym jeździ.
Walni sobie trochę polerki i będzie idetyko jak moja

Kazik16, sprzedaje to





plastikami przytrzasnąłem wężyk od oleju i chyba przytarłem cyla jestem wnerwiony

wyszła super tylko nie podoba mi się obszycie kanapy jakoś nie pasuje mi do reszty ale to kwestia gustu.
I jakieś dziwne kierunki z tył masz.
Sam je przerabiałesą