Kontrola Policyjna - Przypały

Policja posiada nowy sprzęt do sprawdzania czy skuter jest zablokowany. W niemczech już to mają , ale nie wiem czy w polsce tez juz to jest ale nie widzialem jeszcze.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=RHz8jqrUQok#!

Ja to dopiero prawie miałem przypał... Lecę skuterem, z 80-90 na budziku, a po lewej na skrzyżowaniu stoją misie. Ja słyszę syreny, ale na szczęście to nie było do mnie. Uff... Jak ja wtedy najadlem strachu. Albo już mniej przypalowo, ale jadę z 50-55 km/h, bo pod górkę (ehh...) i na bardzo późnym pomarańczowym, jak przejezdzalem to w tym samym momencie zapaliło się czerwone, a tu zza mnie słyszę syrenę, myśle "no pięknie...", a oni na lewy pas i w lewo :) Wtedy to ja dygotalem jak się zatrzymalem, bo to chyba był pierwszy tydzień jeżdżenia. Teraz staram się nie lecieć te 80, chyba, ze prosta jest i jest pusto :)

Pierwszy to jak siedzieliśmy w parku i koleżanka się spieszyła na autobus to miałem ją odwieźć do końca parku, żeby zdążyła. W parku zakaz jazdy motorowerami oczywiście, nie miała kasku a ja jeszcze wtedy nie miałem karty motorowerowej. Wyjeżdżam sparku zwalniam, patrze po lewej policja. Od razu lizak kontrola dokumentów, dałem im kartę rowerową, nie skapneli się że nie mam pieczątki tam gdzie trzeba xd albo specialnie mi podarowali :P wytłumaczyłem się że koleżance się spieszyło oni okej okej spokojnie za takie głupoty nie będziemy cie karać. Za drugim razem nie miałem tyle szczęścia, kontrola pod pretekstem że na czerowonym pojechałem, a nie pojechałem tak na prawdę ale byli chamscy i że karty nie mam. Grozili mi sądem bla bla bla ojciec przyjechał i się z nimi dogadał(nie wiem jak, pewnie w łape im dał) musiałem pchać do domu ale ojciec zadzwonił ze mam odpalic i przyjechać i tak zrobiłem :P Teraz już mam kartę więc jestem bezpieczny xd

wyścigi drzetą z czarnym mondeo
oczywiście tajniacy, po zsumowaniu 1000zł i 12pkt :)

Opowiedz coś więcej o tym wyścigu z mondeo. ciekawy jestem ;p

barteklodz napisał:

wyścigi drzetą z czarnym mondeo
oczywiście tajniacy, po zsumowaniu 1000zł i 12pkt :)

A dżeta jakiego koloru ? ^^