Keeway TX 50 co z nim zrobić?

Jeżeli chodzi o kask to myślę, o jakimś Shark'u - akurat mam możliwość kupienia nowego nieco taniej niż jest oferowany. Na kask nie ma co oszczędzać, to jest najważniejszy element ubioru, a ten akurat u mnie leży :P Wiadomo, że chciało by się mieć SHOEI ale funduszy raczej brak :(

A powiedz mi w jaki sposób starałeś się ja prawidłowo dotrzeć? Bo ja śmigam ze zmiennymi prędkościami. Staram się sporo hamować silnikiem i redukować biegi z gazem. Unikam jazdy z stałą prędkością - ciężko jest, ale przymuszam się...

No to szerokości i LwG - powodzenia.
Dobrze go docierasz. Oby tak dalej - i pamiętaj o tych olejach!

moja osoba była wspomniana w tym temacie, więc głos zabiorę. Ja szukam bardziej motoroweru szowowo turystycznego. Dla czego? Ano dla tego, że jestem podróżnikim-włóczykijem. Muszę mieć pewny sprzęt, który nie zawiedzie w trasie. Hugo pisał, że jedziemy zobaczyć pewien skuter - tak, a to dla tego, że poznałem zalety jazd suterem. Tak więc jak się uda, w niedzielę nabędę następny skuter. Jaki - nie powiem. :-). Jak go kupię to napiszę co to za machina. Jeśli się nie uda i nasza wizyta na Tarchominie nie zakończy się zakupem to tuż po nowym roku zakupię WS 50.

Koniec off-topu.