Keeway Flash- Właściciele

No to ładnie, w Słupsku był jeszcze jeden taki Flash... miał go kolega :D dwie sztuki takie same latały i fajnie to wyglądało :)
Ale kolega przywalił w drzewo i skutera ni ma :D życie, życie...
Swoją drogą tego keeway'a nie widać na ulicach ! - chociaż jest udany :D mam 12 koła nabite ponad :D i śmiga bez awarii :D

Ja mozego Flasha kupilem w sierpniu 2010r kupilem go od 1 wlascieciela byl to moj kumpel kolor czarny przebieg przy kupnie to 4290km aktualnie 6100km dlaczego tak malo bo przed zakonczeniem sezonu 2010 natrawila sie awaria ktura jest do dzisiejszego czesu a to dlatego ze nie mam czasu zrobic a mechanikowi za wymiane 2 simeringow 100zl w lape nie dam łozyska wymienilem juz w tylnim kole wszystkie teraz tylko simeringi bo olej mi nadal leci dlatego musze wymienic simeringi
pchalem go juz 2 razy z brakow paliwa 1 raz to 50m od stacji bezynowej przy sprawdzaniu ile spala na 100km w miescie
a drugi raz to gdy dalem siostrze zeby pojezdzila i zamiast zatankowac pojechala na zakupy a ja pozniej do szkoly i nie zauwazylem ze nie ma beny wiec szybko na stacje bezynowa

No to ładnie, mi w lato oleju brakowało, więc wymieniłem a tak to się nie sypie :) noo filtr paliwa zmieniłem i tyle :)
mam już 11690 mk przelatane + jakiś 1000 bez licznika niestety.

Siemka, jestem nowym użytkownikiem na tym forum i chciałem Was się zapytać o jedną rzecz. Nie wiedziałem gdzie to napisać więc ten temat wydał mi sie odpowiedni. Mam Keeway'a Flasha i chciałem do niego dokupić błotnik przedni, znalazłem taki na allegro: http://allegro.pl/blotnik-przod-keeway-hurricane-zumico-inca-romet-i1518826142.html tylko nie wiem czy mocowania będą pasowały, pisałem kilka razy do sprzedającego ale nie odpisuje i mam prośbę aby któryś użytkownik tego modelu mógł mi coś poradzić, a jeżeli nie ten błotnik to jaki i gdzie by można było go kupić. Dzięki za odpowiedź.

W salonie pewnie dostaniesz błotnik, gdybym mial opcje darmowego transportu oddal bym Ci moj blotnik, bo i tak lezy i go nie uzywam...
Nic wiecej nie wiem. ;]

Hey! Flash to wyślij ten błotnik na koszt adresata :D

nasze fleshe są wyjątkowe i rzadko spotykane xd 8)

Hehe, prawda ;D
Flash jest zajeb!sty ;]
Kocham ten skuter ;d Mechanicy w Slupsku mowia ze flash to niewypał keewaya... tymczasem swojego nie oszczędzam wogóle! i mam nabite 15300 i smiga ;]

a co do Błotnika to troszke on juz zmasakrowany bo w piwnicy lezal... ogarne go i zobaczymy ;]

Mowiniak, sprzedałem swojego flesha z przebiegiem 17 tys.....
Zostalo mi po nim
podłoga, ta dolna część z przekrokiem.
Błotnik przedni...
Klapka paliwa, i klapka od numerów ramy.
Jak byś coś chciał oddam za koszty przesyłki... mi to nie potrzebne....
aaa troche to okurzone i trzeba by moze rozpuszczalnikiem przemyc, bo w lakierni leżaly.. i te pyłki sie zbierały na tym...
ale tak to ok.

moje gg 655266 albo http://www.facebook.com/profile.php?id=100001201977019

damy rade :D Chcem pokazać że Keeway to nie takie gówno :) już pokazałem rodzinie :D zdjęcie skutera ze znakiem miejscowości oddalonej o 200 km od domu, teraz czas wyjechać dalej :)

Ja zrobiłem 120km , bez gaszenia silnika. :P :)

Kiła to dobry sprzęt, zresztą swego czasu napisałem o tych skuterach manuala dość obszernego