Junak czy Benzer?

Wombat napisał:

ale ta obszerność sie skończy przy 2 osobach.te kanapy choc nie są dzielone są krótsze i 2 tyłkom trudniej

Przyznaję, że w dwie osoby nie jeździłem. Opisałem tylko, jak to wygląda z perspektywy kierowcy. Teraz doczytałem, że zainteresowany ma 178 cm wzrostu, więc na stopniowanym powinien czuć się swobodnie.

Bardzo dziękuje za rady, opinie . Postanowiłem że sprawdze junaka 606 i indiane . Po zakupie dam znać

Będziemy czekać na twoją relację z jazd w duecie

Nie ma problemu, relacja zostanie zdana :> . Póki co czekamy. Może jeszcze jedno pytanko do was.

Czy od razu pierwszego dnia zdejmować blokady? Jak tak to jakie i o ile podniosą osiągi skutera?

Jakie? wszystkie. Bywają różne.
Ja bym te pierwsze 300km blokad nie ściągał a potem pościągał i jeździł delikatnie

Jesli chodzi o prędkość to w chińczykach czasami potrafią przekłamywać o 10 km/h na wyższych predkościach, wiec na predkosciomierzach nie ma co sie sugerować. Poza tym radziłbym uważać na chińskie ramy. W Junaku 901 rs podobno pękają nawet w czasie jazdy...

A jakie blokady są najłatwiejsze do zdjęcia i gdzie?

A zobacz sobie w google i na yotube, to chwila

Ale w każdym skuterze tak samo?

Niestety nie, a nawet sa roznice w ramach jednego modelu - dlatego w sumie sprawdza sie wszystkie mozliwosci

O Junaku 606 praktycznie nic nie ma na necie.

bo się mało różni od innych tego typu. Jest o tych innych.

Obejrzałem dziś junaka 606 jak i 607. Z wyglądu to 607 jest lepszy. Co sadzicie który z nich jest lepszy?

607 :) ale nie jest lepszy bo to mechanicznie to samo. Rozmiar i wygląd mnie robi.

a co sadzicie o junaku 608 i bartenie fr 50 ? też fajne maszynki

Wybór padł na Junaka 607 4t. Ostatecznie kierowałem się wyglądem oraz tym że jest to 4t , gdyż nie chce mi się bawić w mieszanki i lepiej brzmi. Jak myślicie dobry wybór?

nie robisz mieszanki, ma dozownik i raz na 500km trzeba tam popatrzeć.
A czy dobry to się okaże :) Tutaj sztuka sztuce nierówna

Czyli nawet wersja 2t tego junaka nie wymaga mieszanek?

wymaga - ale robi ją sama - jak większość jednostek teraz.
Raz kupujesz litr oleju i zalewasz zbiornik na olej. potem tylko benzyna.