Junak 806 - wasze opinie

ja się właśnie zastanawiałem przed zakupem czy quantum r czy junak. O junaku nie wiedziałem nic a o quantum r tyle co w tym teście tu na stronie.
Gabaraty są zbliżone, mechanicznie jak zawsze - to samo. Ale stwierdziłem że jeżeli mają mi się tak jak w testowej sztuce odkręcać lusterka i przeciekać schowek to przynajmniej niech to się dzieje w tym dla mnie (subiektywnie) ładniejszym.
Więc kupiłem 607 i wymienionych problemów nie stwierdziłem.

rozumiem czyli raczej w tych gabarytach nic nowego lepszego niz 607,608 do tej kwoty 4tys sie nie wymyśli..?? chyba już się zdecydowałem,wielkie dzięki a czego się spodziewać na co uważać jako nowy nabywca junka bo raczej w przyszłym tygodniu dołączę do grona

używane Kymco Bet&Win albo Peugeot Elyseo/Elystar, Magnus T-Rex, ew. Romet 797 - też są duże

wombat a ty masz wersje 607 50 cc 2T 4kM.. czy 3 kM??

8KM :)
pierwotnie i nawet przez chwlię była to wersja 2T fabryczne deklarowane 4,2KM. Wtedy jeździł około 70km/h po odblokowaniu.

ale seryjnie był za słaby jak na sprawne wciąganie moich 100kg na większe górki. Jazdy wersją 4T słabszą o 25% sobie nawet nie wyobrażam. Trzeba by ważyć z 65kg.