Jaki skuter pali 2l

Może spalić nawet 3 l . Teraz moje pytanko co sadzicie o Kymco argility 50 4t spalanie podobno małe ale osiągi tez nie duże . Ale co myślicie jak włożę tam oryginalny cylinder 70-80 za 300-400zł . Ile będzie więcej jechać no i jakie spalanie wtedy będzie o ile się podniesie . jaki cylek tak do prędkości 80-85 maksymalnie juz a tak spokojnie 70-75 ????? Proszę o szybka bo o 16 jadę tam no i nie wiem czy kupic no i jak 4t sprawdzić czy jest dobry ?

Kingway Chopper. Manualka, dobry V-max pali 1,5-2L, kolega ma. Lecz to wiocha.

i w dodatku tylko na wiochę się nadaje bo jego osiągi jedynie tam pozwalają na bezpieczną jazdę.

boniek007 napisał:

Może spalić nawet 3 l . Teraz moje pytanko co sadzicie o Kymco argility 50 4t spalanie podobno małe ale osiągi tez nie duże . Ale co myślicie jak włożę tam oryginalny cylinder 70-80 za 300-400zł . Ile będzie więcej jechać no i jakie spalanie wtedy będzie o ile się podniesie . jaki cylek tak do prędkości 80-85 maksymalnie juz a tak spokojnie 70-75 ????? Proszę o szybka bo o 16 jadę tam no i nie wiem czy kupic no i jak 4t sprawdzić czy jest dobry ?

Polecam Kymco. Ale po co chcesz od razu wymieniać cylinder ? To mnie denerwuje że kupuje sobie jakiś dzieciak (bez urazy) skuter lub inny motorower i od razu by chciał (z góry przepraszam ale nie znam zbyt dobrego słowa oddającego moje zażenowanie) zapierdalać 90 km/h. Zobaczysz że jak kupisz i pojedziesz ok.60 km/h to już ci taka prędkość zacznie wystarczać i nie będziesz chciał jechać szybciej.

zaden skuter nie spali 2 l ! Nie wiem musiałby byc jakis specjanie zrobiony.. ale te wspołczesne do min 2,5 - 3 l !