Jaki skuter mam wybrac??

Maxxx napisał:

Powiedzcie mi jak naprawde jest z tym spalaniem 4T Faktycznie one pala 2 litry przy spokojnej jezdzie oczywiscie?

Ja w moim 139QMB przy dynamicznej jeździe ( manetka praktycznie zna tylko pozycje min i max ) mam spalanie rzędu 2.3-2.5 litra a jak jeżdżę oszczędnie to możliwe jest nawet 1.9 które dwa razy udało mi się osiągnąć.

Rometem 717 4T nie udało mi się zejść poniżej 3 litrów
Nie wierzą, że jeżdżąc po mieście macie spalanie w granicach 2 litrów

4t bez tuningu do 3l przy normalnej jezdzie

zomol napisał:

Nie wierzą, że jeżdżąc po mieście macie spalanie w granicach 2 litrów

Twój problem skoro nie wierzysz. Przy dobrze wyregulowanym gaźniku i dobrej świecy nie ma problemu uzyskać wynik 2 litrów.

Kapuchon napisał:

zomol napisał:
Nie wierzą, że jeżdżąc po mieście macie spalanie w granicach 2 litrów

Twój problem skoro nie wierzysz. Przy dobrze wyregulowanym gaźniku i dobrej świecy nie ma problemu uzyskać wynik 2 litrów.

Jasne chyba z górki i z wiatrem a wtedy nawet mój potwór mieści się w 2 litrach :P

Panowie nie ma problemu ja i tak przesiadam sie z samochodu na skuter wiec 2-3litry jest super wynik)))Narazie tylko moge posluchac waszych rad ale w przyszlym sezonie juz bede mogl cos powiedziec na temat skuterka ktory kupie))A bedzie to Kymco Agility 50 4T.Mysle ze jest to najlepszy wybor w tej cenie nowego skutera)))

Maxxx napisał:

Panowie nie ma problemu ja i tak przesiadam sie z samochodu na skuter wiec 2-3litry jest super wynik)))Narazie tylko moge posluchac waszych rad ale w przyszlym sezonie juz bede mogl cos powiedziec na temat skuterka ktory kupie))A bedzie to Kymco Agility 50 4T.Mysle ze jest to najlepszy wybor w tej cenie nowego skutera)))

Agility 4T to najlepszy wybór w stosunku cena/jakość/osiągi. Śmigałem takim. Po odblokowaniu osiągał prędkość licznikową ponad 70km/h przy średnim spalaniu 2,5L/100km, ale w trasie nie przekraczając 60km/h można było zejść poniżej 2L/100km.
Agility 4T na kołach 12" to naprawdę super skuter, ma obszerną kanapę, duży schowek, mocny reflektor do nocnej jazdy, solidny bagażnik pod kufer i łatwy jest w serwisowaniu ze względu na dobry dostęp do elementów silnika, gaźnika, akumulatora, modułu, itd...
Gratuluję dobrego wyboru :)
Aha, zapomniałem dodać o trakcji tego skuterka. Świetnie się go prowadzi, nie boi się kolein ani dziur, ma nieco sztywne zawieszenie, ale według mnie to zaleta bo skuterem nie buja, jest sztywny i przewidywalny. Nie ma mowy o skrzypieniu plastików jadąc po nierównościach i wybojach ;)

Mam nadzieje ze w styczniu lutym beda jakies zniki na ten model czy ceny sa sztywne??Dziekuje za porady i fachowe odniesienie sie do moich pytan))

Z pewnością będą wyprzedawane poprzednie roczniki.

Myślę, że powinna w tym czasie być wyprzedaż rocznika 2012 i ceny pójdą w dół chociaż na ten sezon np: Kymco New Dink podrożał aż o 2000zł.

Agility 50 4T 12" kosztował 4200zł, obecnie kupisz grubo poniżej 4k. Zimą będzie jeszcze taniej w ofercie wyprzedaży rocznika 2011 i 2012.