Jaki motorower 2T na pierwszy?

no racja zapomniałem :D

Nieee! tylko nie skuter!
apka rs albo af1, może da się obniżyć? :)

chwila ja się pogubiłem, to co ty chcesz jak nie skuter? :D haha

obniżyć niby się da amortyzator z tył dać krótszy :d

coś jak rs, rs2, xr6,
moge dołożyć 2k max.
ps. podobają mi sie wszystkie motorowery o wyglądzie ścigaczy, ale najlepiej żeby był to 2t, bo z 4t to leone rk 50s i zipp pro, romet rr, wiele złych opinii o nich słyszałem xd

to wkońcu ile masz kwitu na ten motorower ? :D:D:D

ojciec chce do 2k, ale za 2k to se torosa moge kupić jedynie, a on szpetny jak czarownica... dla tego chcę zarobić z 1,5-2k w wakacje i dołożyć wtedy będzie max. 4k i można coś kupić

za 4 tyś to polecam yamahe tzr 50 albo Rieju rs2 :D

a poradze sobie z nią?
w końcu ponad 110kg na sucho robi swoje, do tego jeszcze 0 doświadczenia (nigdy nie miałem styczności nawet z skuterem) , biegi, i ruchliwe miasto jako trasa.. aha, no i niski wzrost [150]

myślę ze na Rieju rs2 byś sobie poradził :D

ale teraz taki problem powstał: ojciec chce kupić nowe moto z gwarancją bo jak się coś zepsuje to tylko oddam i w ostateczności zapłacę, a nie chce mi uwierzyć że jak kupi używane moto to przy ew. usterce sobie poradzę...
Dlatego muszę mieć jakieś dobre argumenty!

motomaniak39 napisał:

ale teraz taki problem powstał: ojciec chce kupić nowe moto z gwarancją bo jak się coś zepsuje to tylko oddam i w ostateczności zapłacę, a nie chce mi uwierzyć że jak kupi używane moto to przy ew. usterce sobie poradzę...
Dlatego muszę mieć jakieś dobre argumenty!
Dobre argumenty ??? POwiedz tacie że jak kupisz tekie gówno w sklepie to częściej będzie w serwisie niż u ciebie na podwórku ;D Przy używanych maszynkach jest mniejsze prawdopodobieństwo że cokolwiek się zepsuję ( oczywiście nie musze przypominać o standardowych wymianach filtrów , płynów , klocków itd )

Popieram Emul1 :D

http://otomoto.pl/aprilia-rs-50-raty-transport-M3410554.html U taki prezent ode mnie ;D Tylko cały czas się zastanawiam czy ty sobie poradzisz z jakimkolwiek motorowerem przy takim wzroście ( Oczywiście bez urazy ) :)

Sebek900 napisał:

Popieram Emul1 :D

Dziękować ^^

http://moto.allegro.pl/aprilia-rs-50-i2937013134.html I jeszcze jeden ;D

spoko :d jak ktoś coś konkretnego napisze to go popieram :D ta aprilia jest ładna ale za tą cenę rieju rs2 wydaje mi się rozsądniejszym wyborem :d

Wiesz co , nie miałęm doczynienia z rieju więc się nie wypowiem ;>

Ta z Teresina zaje#$%ta jest :-) a moze takie cuś kupić zamiast routera...

Piękne te apki *.*
a co do tego czy sobie poradzę, to podobno jest tak jak z rowerem-kiedyś w końcu ją ogarnę...
Na początku założę crash-pady, i może obniżę trochę, a wagi podobno się nie czuje aż tak bardzo.. -tylko jak się ją pcha to jest ciężko ;)
Z resztą nie będę od razu jeździł po mieście, najpierw się dobrze nauczę jeździć, dopiero jak podrosnę i będe panował nad moto to pojadę tak na serio w miasto..