jaki moduł do aerox-a???;/

tak tak.. on wlasnie byl z niemiec i tam jest prawo ze jak nie masz wieku to jedziesz tyle i tyle wiec mozliwe ze jedzil nim dzieciak 8-10lat czy cos w tym stylu a takiemu dziecku nie mozna dac wiekszej predkosci.. zamowilem juz modul na allegro w poniedzialek pewnie przysla i sie zobaczy.. zadnych mulow nie ma ani nic tylko jedzie do 25km/h bardzo dobrze i pozniej blokuje go ze lepiej zwolnic i znow przyspieszyc..
niedziwie sie ze jest zablokowany do tej predkosci bo niemcy szanuja i powaznie traktuja prawo.. jak moze w tym i tym wieku jechac tyle i tyle to nie ma mowy o wiekszej predkosci. to nie u nas ze maja w dupie czy jade 50km/h czy 90 wazne ze skuter.
nawet nie patrza czy masz te karte tylko zerknie ze jedziesz 50-60 i masz kask i ma cie w dupie.;] mam nawet w papierach napisane cos po niemiecku 25km/h wiec napewno sprzedawca poprzedni nie mial wgladu do modulu. wiec zajezdzony nie jest.
ma 6tys. przebiegu i dalem 4-5tys.zł
kolo co mi sprzedawal to mowil ze modul blokniety.. nie ukrywal tego wiec przy zakupie bylem w pelni swiadomy tego ile bedzie jechal i ze bede musial tylko modul wymienic..

Kapuchon on nie blokuje jedzie tak jak by mial do 25km/h jechac ale dalej nie chce isc co jest oczywiste;] a napewno innych blokad nie ma i napewno nie jest nic z filtrem.
a i mam pytko
jak wymienie ten modul i bede jechal no nie wiem ponad 50-60 bo ma tylko blokade na wariatorze bo wydech new jest wiec bede musial jakos regulowac gaznik po tej wymianie czy cos? bo zastanawiam sie czy po takim odblokowaniu nie bedzie mial wystarczajaco duzo wachy.:]

Trudno Cie zrozumieć, najpierw piszesz że nie ma blokad a teraz że masz blokadę na wariatorze, odblokowanie skutera wiąże się z wymianą dyszy na większą i regulacja gażnika.

andrzej pisalem ze nie ma blokad w sensie takim ze napewno od blokady na wariatorze nie jechal by tylko 25km/h przy czym wydech jest odblokowany... a nawet w papierach mam napisane ze byl zarejestrowany w niemczech do 25km/h cos takiego pisalo (nie znam niemieckiego)

chodzi o to, że piszesz, że nie ma blokad a potem, że jest na wariatorze. Więc blokady są. Na wariatorze i module. Pewnie jeszcze jest dysza zmieniona.

yhm.. rzeczywiscie zle sie wypowiedzialem :D
sory za zmylenie was.. chodzilo mi o to ze nie ma innych typu ktore by mogly go az tak spowalniac
bo sam wariator i nawet wydech ktory mimo wszystko jest odblokowany by nie spowalnial do 25km/h gdy ktos pisal ze moze jest blokniete cos innego ;]

AAA..
i jeszcze jedno..
żeby nie tworzyc nowego tematu to gdzie moge kupić kanape/siedzenie do aerox-a nowe najlepiej bo bolec w moim jest zerwany i wgl sie nie zamyka. a wlozyc go sie nie da...
podajcie najlepiej linki i na ten temat sie wypowiadajcie :]

http://allegro.pl/siedzenie-aerox-2004-duzo-czesci-do-yamahy-majesty-i1787389340.html#gallery Na przykład coś takiego :D