Jaki kask, tak to znowu ja xD..

Kurde nówka chodzi około tysiaka więc nawet jak za szybke dasz 200zł to ch** :stuck_out_tongue:

Ale nie miał szlifa skoro szybka jest tak właśnie zdarta jak jest ?

P.S. Babski kask :smiley: martamalutka sprzedaje :stuck_out_tongue:

Kup paste polerską do rys na wyświetlaczu… mój też był porysowany w chuuj i 50 % zanikło a kolejne 50% jest mniej widoczne :smiley:

Zwyczajnym AUTOMAX’em można spolerować. Ale wizjer jakiś taki wielki jest :smiley:

RudY napisał:

P.S. Babski kask martamalutka sprzedaje



Babski to może być skuter lub kombinezon :stuck_out_tongue:

Dywersant napisał:

Zwyczajnym AUTOMAX'em można spolerować.

nie do końca.. można od tego zacząć.. ale jest taka pasta do wyświetlaczy LCD, działa świetnie.. pokrywa 80% rysek

Chwile wczesniej mowilez ze polowe

50% pokrywa + 50% są mniej zauważalne razem 80 % xD .

Powiedziałbym raczej 75% … trololololol :smiley:

Babski to może być skuter lub kombinezon :stuck_out_tongue:


Albo twój fioletowy kask ! :smiley:

RudY napisał:

Albo twój fioletowy kask !


Ty monochromatysto :P Jeden kask jest czarny, a drugi szaro-czarny xD

Nawet, jak będziesz musiał kupować nowy wizjer, to zakup tego kasku może mieć sens(pod warunkiem, że wyściółka i całość są w dobrym stanie i cena(za nowy) odzwierciedla jakość ;)

Kurna kto jeszcze jest za tym, że kask z avatara Dywera jest fioletowy ? ;p

Ty weź mi RudY powiedz, z której strony ten kask jest fioletowy? :stuck_out_tongue:


BTW mam jeszcze taki i sprawdzany na Fazerze i Hornecie daje rade do 160km/h i jest nawet cichy. W swoim przedziale cenowym(155zł) wymiata! Kupiłem dla plecaczka, a sam w nim latam :stuck_out_tongue:


Skuteczne nawiewy, odłona brody(element wyciszenia i zbicia strumienia powietrza), nakładka na nos, 7 stopniowa regulacja otwarcia szyby, (oczywiście)wypinana wyściółka, wymienne wizjery, cena od155zł! Skorupa przeprojektowana(nie wiem z czego zrobiona), ale jak znajomy przydzwonił, to skorupa się tylko pozdzierała, a poza tym kask jak i głowa znajomego były całe i zdrowe :slight_smile: Sam jeszcze nie sprawdzałem :stuck_out_tongue:

Myślałem, że tanich dobrych kasków nie ma… zmieńiłem zdanie.

Czyli ja to widzę tak, najpierw będę szlifować papierem 2000, potem będę polerować automaxem, a jak nie da rady do końca to kupuje coś takiego jak Kondziu pisał. A w ogóle daj mi linka do tego, i to jest skuteczne xD?

[ Dodano: 29-05-2011, 10:31 ]
a btw. Dywer, kask też może być damski xD, bo chyba mi nie powiesz, że ten jest męski :D?

No kurde Dywer już kiedyś o tym mówiliśmy :stuck_out_tongue:

Na innych fotach nie wygląda tak ale na Twoim avku jest fioletowy i uj :stuck_out_tongue: Popatrz na szczęke pod szybką !

Sory Courte ze wbija w temat… ale nie bede syfił forum… co sądzicie o tym dla mnie na skuter http://allegro.pl/motodream-kask-shiro-promocja-hit-cenowy-rozm-xl-i1634304633.html ?

albo http://allegro.pl/naxa-kask-f13-b-czarny-mat-nowosc-2011-rozmiar-xl-i1622810549.html

sam nie wiem…

naxa :slight_smile:

Ogólnie to chciałem taki kask który zmieści mi się do schowka do NRG … Uvex PS-400 Nie wchodzi:( … naxa pewnie też nie wejdzie :frowning:

Pewnie że Naxa … ten Shiro to jakieś typowe gówno - zwykła biała czcionka na czole tak jak w większości tanich gównianych kasków.

w tym naxa nie podoba mi się ten kształt ala ufo na grzbiecie xD

kondzio94 napisał:

w tym naxa nie podoba mi się ten kształt ala ufo na grzbiecie xD


Ale dzięki temu dobrze wentyluje ;)

I nie trzepie glową :wink:

KruczeK napisał:

I nie trzepie glową ;)


Potwierdzam ;)