Jak przemalować element naszego skutera w GIMPie

to nie dawaj moco bialego tylko taki szarawy. ja nie robie calkowicie bialego tylko taki szary i kolory wychodza fajne

Nie możesz dać zupełnie białego na 100%, bo nie będzie cieni i efekt będzie do bani :-/

Równie dobrze w Paintcie możesz pomalować :wink:

Najlepiej zapisuj sobie te liczby koloru i rób wszystko na ten sam kolor, a później jakiś fajny kolorek i git :->

No sproboje tak :smiley: Ale ciężko jest dobrac ladny bialy :smiley:

Macie jakiś patent, żeby ładnie naklejki zamalować? :stuck_out_tongue:

kdekarz123 napisał:

Macie jakiś patent, żeby ładnie naklejki zamalować? :P



Stempel i jedziesz :-D

tak samo było jak się pytałem z tym badem , ale ja tam nie mam stempla

stempel = klonowanie

Taką opcję na pewno macie :->

tak mam ale i tak ni wiem co dalej bo mogę wypełniać deseniem a kolorem nie idzie

Klikasz stempel, później najeżdżasz nim na obszar który chcesz skopiować (niedaleko miejsca, które maskujesz, żeby był podobny odcień), naciskasz Ctrl, potem klikasz tam gdzie chcesz, żeby się wkleiło i już :smiley:

Może troszkę skomplikowane, ale jaśniej nie umiem :stuck_out_tongue:

A jak chcesz kolorem, to zamiast stempla bierzesz pędzel i jedziesz tak samo jak w Paintcie, ale za dobrze nie wychodzi :wink:

w ten sposób to nawet stempla nie potrzebuje :smiley: zaraz zrobię przykładowy obraz i powiesz czy mniejwięcej o to chodzi

wyszło mi takie coś a widziałem nieraz ładniejsze bady


http://www.wrzuta.pl/obraz/xiFzOVsFek/2008_04_28_bikepics-1269547-fulledit

Damianho czy da się wstawic felgi do samochodu od innego autaż;> czy nie?

Nie dam wina :stuck_out_tongue: Bo sam się tego nauczyłem kiedyś :stuck_out_tongue: <szyderczy_śmiećh>

wrona napisał:

w ten sposób to nawet stempla nie potrzebuje :D zaraz zrobię przykładowy obraz i powiesz czy mniejwięcej o to chodzi

wyszło mi takie coś a widziałem nieraz ładniejsze bady

Obrazek
http://www.wrzuta.pl/obraz/xiFzOVsFek/2008_04_28_bikepics-1269547-fulledit



Tak, mniej więcej o to chodzi ale musisz jeszcze duuuuuużo poćwiczyć. Zapewne widzisz, że miejsca, w których bad powinien łączyć się z czachą nie wyglądają najlepiej i te granice powinieneś zatrzeć (stempel i blur). Oprócz tego cieniutki kawałek lampy przy badzie zawsze przyciemniam i po mojej poprawce wygląda tak:



kondzio94 napisał:

Damianho czy da się wstawic felgi do samochodu od innego autaż;> czy nie?



Zmiana felg to podstawa :D W Photoshopie wycinasz najlepiej wraz z hamulcami, Free Transform i zmieniasz rozmiar, perspektywę itd aż będzie pasowało do samochodu.

Poradnik jak zmienić fele (nie jest o super al chodziło mi o same pokazanie)
tak więc
szukamy bazy (u mnie maluszek) i dawcy fel (u mnie BMW , trochę kiepskie felgi do VT ale lepszych nie znalazłem)


Następnię powiększamy felge w BMW i zaznaczamy za pomocą lasso (rożnie to zwą ) a następnie Edycja–>skopiuj

potem przechodzimy to kaszlaka i klikamy edycja----> wklej oraz ustawiamy se felge i zmieniamy rozmiar za pomocą prawy przycisk mysz---->warstwa—> i tam wszystko jest
potem klikamy w nie zaznaczony obszar ,warstwa się zatwierdza i jest (u mnie oczywiście widać ze wklejane ale jak ma się lepsze flgi i więcej cierpliwości można zrobić to lepiej)



p.s mogę zrobić poradnik ,jak obniżyć zawieszenie i przyciemnić szyby

Edit:

dopiero po zrobieniu poradnika zaskoczyłem jak zrobić dobry kąt (ale nie chciało mi się tego poprawiać)poza tym i tak nie wiele lepiej by to wyglądało (tak jak powiedziałeś to tylko pokazówka )
a poza tym to się może przydać ludziom którzy chcą , zmieńc se fele w skucie na przykład na roxowe (co mnie osobiście denerwuje :smiley: )

Po co takie poradniki na forum o JEDNOŚLADACH? :roll:

Nie spamić mi tutaj :wink:

P.S.: Poza tym to nie sztuka przemalować szyby :stuck_out_tongue: Zawieszenie to też nie problem :->

P.S.2: Choojowo trochę te felgi Ci wyszły :stuck_out_tongue: Rozumiem, że to tylko pokazowe, ale są zupełnie pod innym kątem :->

Witam.
Pomozcie mi jak zrobić polerke felg w gimpie? albo jak polerowany rant zrobić?:slight_smile:
Bro poleci !
Pozdro

A jak zrobić połysk koloru ?

A wie ktoś jak wsadzić kiere bmx

No a jak myśliszł tak samo jak i te felgi oO. dwie fotki , z jednej wycinasz, wklejasz na fote ze skutem;)

Siemka mam pytanko jak zrobić czarny mat i pomarańczowy metalic?? :wink: