ile kosztuje przerejstrowanie skutera

na karcie kwarancyjnej skutera zipp sa dane pierwszego wlasciciela i numery ramy i silnika oraz pieczatka dilera i pierwszy przeglad.Czy to jest homologacja

@mariusz 1977 - czy pytałeś już w swoim wydziale jakie dokumenty sąpotrzebne.
ze mną było tak że się naczytałem że muszę mieś 30 dokumentów każdy w 2 kopiach a kobieta w wydziale wzieła tylko poprzedni dowód rejestracyjny i umowę kupna sprzedaży, nawet formularza PCC nie chciała.
nie wpadaj w panikę- idz pogadaj co i jak

a to co opisujesz to nie jest homologacja, na homologacji masz wyszczególnione milion danych, - poj silnika, producent silnika i inne cuda wianki

Do przerejestrowania żaden wyciąg z homologacji nie jest potrzebny. Wystarczy umowa kupna sprzedaży i dowód rejestracyjny. Koszt takiej przyjemności to około 120 zł (chyba, że poprzedni właściciel jest z tego samego powiatu, to prawdopodobnie odchodzi koszt nowej blachy - numery zostają te same)

musze zglosic w skarbówce nawet jak na umowie mam sume nizsza niz 1000 zl

dzieki wszystkim za pomoc.

spoko
zaraz ci posle tego skana

Rejestracja używanego pojazdu zakupionego na terenie Rzeczypospolitej Polskiej

* dowód osobisty
* dowód własności pojazdu
* dowód rejestracyjny pojazdu
* tablice rejestracyjne
* karta pojazdu jeżeli była wydana
* wniosek

12 zł (pozwolenie czasowe)+ 0,50 zł (opłata ewidencyjna)

80 zł (tablice)

11 zł (nalepki legalizacyjne)+ 0,50 zł (opłata ewidencyjna)

16,50 zł (nalepka kontrolna)+ 0,50 zł (opłata ewidencyjna)

Nie wiem czy ceny są identyczne w całej Polsce.

Jeżeli skuter jest nowy, nigdy nie rejestrowany, wtedy poza fakturą zakupu musi być homologacja, podczas rejestracji używanego już nie.

dzieki za skana

spox mariusz1977.Teraz juz bedziesz wiedziasł jak to przykładowo wygląda. Tych wiadomości zawratych na tej karcie jest tyle co chłopaki mówili. :-)