Ile kosztują skuterowe grzechy?

Robertonos napisał:

Kiego się wp.....asz z tobą gadam?!?!?!?Pisałem ci że nie mam życzenia prze znawco wszystkiego na konwersacje z tobą kiedykolwiek nie!!!Wodzu ci jeszcze nie wpierdolił?!?!?!

Jakiej ty jesteś orientacji ?,pytam bo często wspominasz nick Wodza,wygląda jakbyś był co najmniej zafascynowany a może zakochany ? :).Taki z Ciebie katolik-patriota a zachowujesz się jak zwykły wiejski ciul.Po głębszej analizie twoich wypowiedzi nie ulega wątpliwości że trzeba Cię rozpatrywać w kategoriach medycznych.

Ha,ha odezwał się następny obrońca z komitywy benekpe,lucek71 chop ze Śląska co nie potrafi żyć z sąsiadami i z nimi śmigać.To dobre ha,ha,ha!

Żaden obrońca, mam po prostu alergie na głupotę i kicham na samo wspomnienie o Tobie... Wrocław na Śląsku? Nie sądzę... Poza tym z burakami nie jeżdżę :)

Widzisz buraku że Benka i Lucka akurat bardzo lubię i cenię bo wnoszą dużo dobrego,są pomocni innym potrzebującym.Twoja wiedza w zakresie napraw skuterów i innych zagadnień jest zerowa.Ale czego można wymagać od kogoś kto ma inteligencję na poziomie liczników gazowych.

No a ja lubię i znam Grupę Mazowiecką,Grupę Ślaską,Otwocką,Right Riders z Warszawy,Eagles MC z Warszawy,Gremium MC z Warszawy i wielu wielu innych nie zrzeszonych skuterowych i motocyklowych fanów.Więc w razie czego ma mi kto pomóc przy Yamaszce,zresztą wiesz tyle ile zjesz na temat tego jak się znam na skuterach.Na samym Skuterowo.com mam ponad 100 znajomych......natomiast fakt Ciebie,lucka71 i benkape niznoszę wprost.Taki los trójcy prze fachowców którzy są na Śląsku nie lubiani przez prawdziwą Grupę Śląską....a to właśnie ta grupa robi coś bobrego,każdy wie jaka akcję dla biednych dzieci przeprowadzili latem tego roku.A wy trzej co robicie takiego niby dla innych dobrego co!?!?!?!

Od mazowieckiej miałeś tu niejednokrotnie pojechane, więc nieźli z nich kumple hehe. Śląska Grupa mnie nie interesuje, dali się tu poznać w PEWNEJ CZĘŚCI (żeby nie było generalizowania) jako buractwo i prostactwo w najczystszej formie. Także ich przychylność mam w głębokim poważaniu, podobnie jak Twoją.

@robertonos żeby było jasne nie chcę wchodzić w żadne zatargi między wami. Ale pisząc tutaj musisz liczyć się z tym, że ktoś coś dopowie bo po prostu może :) I naprawdę można swoje racje przedstawić na poziomie wyższym niż przeciętnego menelstwa pod monopolowym :)

Lucek, ludzką głupotą nie warto się przejmować. Nie raz już gość udowodnił swoją prawdziwą wartość. Wielokrotnie obnażył swoje prawdziwe oblicze. O czym on wogóle pisze? Garstka ludzi, którzy razem czasami gdzieś pojadą, pretenduje do miana jakiejś grupy reprezentującej tak duży obszar jak Aglomeracja Śląska? Śmiech mnie ogarnia. Tysiące skuterowców nawet o takich grupach nie słyszało! Nie oszukujmy się, to są jakieś lokalne grupki, które jakoś tam się organizują.
Ubliżanie, wyzywanie, agresja wobec innych - to charakteryzuje te przywołane grupy, których robertonos jest rzekomo członkiem.
Szkoda, ze zamiast merytorycznej rozmowy, stać gościa jedynie na chamstwo w najgorszym wydaniu.
Czy kiedykolwiek Lucek czy Dziadek komuś ubliżyli? Zapewniam, że nie. Ale wychowanie i dobre maniery wynosi się z domu, a nie z rynsztoka.
Nie ma co się takimi patologicznymi zachowaniami przejmować. Tacy ludzie są niereformowalni. Swoje nieudacznictwo życia codziennego zapewne odreagowują na forum, śliniąc się i pocąc z podniecenia, że komuś znowu dopiekli. A na co dzień zapewne są gnojeni przez swoje żony, przełożonych, sąsiadów. Tutaj, w swoim wirtualnym światku kreują się na twardzieli. Żenada.

Gorzej jak taki jegomość pragnie przekazywać swoją mądrość innym... Zauważyłem z resztą, że Grupa Śląska się już tu nie udziela i nastał względny spokój, mniej wulgaryzmów itp. Przypadek?

Dobra ja kończę OT, mierzi mnie jednak brak kultury i zamierzam na takie zachowanie reagować. Na Administrację Skuterowa liczyć niestety nie można.

Robertonos napisał:

No a ja lubię i znam Grupę Mazowiecką,Grupę Ślaską,Otwocką,Right Riders z Warszawy,Eagles MC z Warszawy,Gremium MC z Warszawy i wielu wielu innych nie zrzeszonych skuterowych i motocyklowych fanów.Więc w razie czego ma mi kto pomóc przy Yamaszce,zresztą wiesz tyle ile zjesz na temat tego jak się znam na skuterach.Na samym Skuterowo.com mam ponad 100 znajomych......natomiast fakt Ciebie,lucka71 i benkape niznoszę wprost.Taki los trójcy prze fachowców którzy są na Śląsku nie lubiani przez prawdziwą Grupę Śląską....a to właśnie ta grupa robi coś bobrego,każdy wie jaka akcję dla biednych dzieci przeprowadzili latem tego roku.A wy trzej co robicie takiego niby dla innych dobrego co!?!?!?!

Buraku dałem 10 zł na przybory dla tych dzieci,niewiele ale zawsze coś.Ty buraku ile dałeś ?.Grupa (Śląska)ta się tylko nazywa że Śląska,a ilu tam jest Ślązaków ?,policzysz na palcach jednej ręki.Nazwa Śląska to delikatnie mówiąc nadużycie.To że masz 100 znajomych o niczym nie świadczy,to tak samo jak na FB,znajomych mogę mieć nawet 500 tylko po co ?.Jak tak bardzo lubisz Grupę tak zwaną Śląską to zarejestruj się na ich forum,tam jest prawdziwe kółko różańcowe,wszyscy wszystkich kochają.Ty jako Katolik będziesz się tam czuł jak ryba w wodzie.Już niektórzy forumowicze z Mazowsza zauważyli że jesteś mistrzem w pisaniu nie na temat,jesteś kłótliwy,złośliwy i nigdy jeszcze nie napisałeś nic na temat mechaniki,elektryki czy o czymś związanym ze skuterami.Piszesz same dyrdymały nie na temat,szczekasz wokoło jak wiejski burek.Prawa jazdy nie masz Ćwoku bo pewnie twój umysł nie jest w stanie zapamiętać więcej niż dwa znaki drogowe.Wyobrażam sobie jakim jesteś utrapieniem dla innych użytkowników dróg.Tak w ogóle to przestaję na ciebie zwracać uwagę,szkoda klawiatury dla takiego prostaka jak ty.

Prawdę napisali poprzednicy o Tobie Robertonos,a ja jeszcze dodam że w Sielpii to żeś się zachował jak nie powiem kto. Dlatego miedzy innymi wypisałem się z pseudo grupy “Mazowieckiej”.