Honda PCX 125 - opinie.

Do Dawidsuper8 Czesc jak masz grzane manetki zalozyles sobie?

Tez taie bym chciał mam honde pcx 2014 rok.Daj mi namiary na jakas dobra firme?

automaniak30 napisał:

Do Dawidsuper8 Czesc jak masz grzane manetki zalozyles sobie?

Manetki już były jak kupiłem PCXa.Wiem od poprzedniego właściciela że były montowane w salonie Hondy.

Dawidsuper8 napisał:

automaniak30 napisał:
Do Dawidsuper8 Czesc jak masz grzane manetki zalozyles sobie?

Manetki już były jak kupiłem PCXa.Wiem od poprzedniego właściciela że były montowane w salonie Hondy.

Myślałem że z salonu nówkę brałeś - masz tą nowszą "ledową wersję" PCX'a czy "zwykłą" ?

Mam używkę z 2011r zwykłą ale na bi-xenonach :)

Cześć brałem nowke 2014 rok w lipcu na ledach zbiornik 8 litrów spalanie 2,1l/100 km Śmigam na zbiorniku bez stresu ok 380 km i tankuje pod korek.

automaniak30 napisał:

Cześć brałem nowke 2014 rok w lipcu na ledach zbiornik 8 litrów spalanie 2,1l/100 km Śmigam na zbiorniku bez stresu ok 380 km i tankuje pod korek.

Nie jest dla Ciebie za mały??? Jaki masz V-max?? planujesz jakiś wydech sportowy????

Mam 178 cm wzrostu i waze 94 kg v max u mnie to 96 km/h katalogowe

Honda jest w sam raz dla mnie

dla mnie też. ale nie kupie nówki bo jak mi zmielą nówkę tak jak teraz chinola to sie zapłaczę. A że wcześniej czy później to nastąpi to jest już w niebie zapisane.

Wombat napisał:

dla mnie też. ale nie kupie nówki bo jak mi zmielą nówkę tak jak teraz chinola to sie zapłaczę. A że wcześniej czy później to nastąpi to jest już w niebie zapisane.

I tutaj przydaje się AC :)

Agility City ???
-
On tego nigdy nie kupi. Zapomnij.

Mam AC od wszystkiego i bez żadnych potrąceń typu utrata wartości..itd ale to i tak nie zmienia faktu że nawet mając AC masz kłopot, stratę..itd a jak mówi doświadczenie sprzęt po naprawie z dużym prawdopodobieństwem już nie będzię taki sam.
I żadne AC nie zmieni ci poczucia tego że ci sprzęt przetargali po ziemi.
A i z AC nie jest słodko bo jeżeli korzystasz to wzrasta ci składka a sprzedając i tak jest informacja o "przygodzie". A sprzęt po przygodach tańszy jest.
I nie zapominaj że sprzęt zarejestrowany na podmioty gospodarcze jest wyceniany netto i w razie naprawy od tejże naprawy i innych usług VAT zapłacisz z własnej kieszonki.

Odsprzedażą się nie martw i tak pójdzie za psie pieniądze w porównaniu do tego ile sumarycznie na niego wydałeś...

mówimy o nowym PCX w kontekście wydania kilkunastu tyś na coś co jakiś palant średnio raz rocznie wywali na bok.
Skoro mu taki los pisany niech mielą używaną a nie nową.

Ja kupiłem używanego PCXa (bo i tak po roku będzie wart ze 3tyś mniej) wykupiłem AC bez udziału własnego. Skuter kupiłem dużo taniej niż jest wart a ubezpieczenony jest na większą sumę niż jest wart. Planuje w zimie troszkę go porysować i zmienić kolor na jaśniejszy.

Nie chwaliłbym sie publicznie takim sprytnym planem.

:)

Mam pytanie?
Czy można się wypuscic honda pcx w daleka trase ok 400km?
Chve jechać z kolegaz Poznania do Mlada Boleslaw do Muzeum Skody? Czy Honda to wytrzyma?

Jak dotarta to czemu nie ludzie 50tką walą po 200km ciągiem.nie pękaj:) Ksiądz klęka i nie pęka a ty stoisz i się boisz:D